Ceturtdien “Austras istabā” aicina uz Vitas Krūmiņas koncertu22. oktobris, 2019Kultūra

  Ceturtdien, 24. oktobrī, pulksten 18.00 radošajā telpā “Austras istaba” klausītāji mīļi aicināti uz dziesminieces Vitas Krūmiņas koncertu. 

  Vita Krūmiņa ir Austras Pumpures audzēkne, Austrasbērns, dziesmu autore un dažādu citu autoru dziesmu izpildītāja – dziesminiece no Cesvaines. Vitas repertuārā ir gan Imanta Kalniņa dziesmas, gan pašsacerētas melodijas, gan arī citu Austrasbērnu un dziesminieku dziesmas un neiztrūkstoši, protams, latviešu tautasdziesmas.

  Vita ir viens no tiem Austrasbērniem, kas aktīvi turpina Austras ceļu, apmācot jauniešus ģitārspēlē un muzicēšanā. Pateicoties Vitai, laiku pa laikam Austra un Austrasbērni viesojušies Cesvainē un Madonā, kur notikuši ļoti labi apmeklēti un brīnišķīgas atmosfēras koncerti.

  Radošajā telpā “Austras istaba” turpinās dziesminieku koncertu cikls, kas stāsta par latviešu dziesminiekiem kā par būtisku Latvijas kultūras daļu. Ikviens dziesminieks ir unikāla personība ar savu pasaules redzējumu, vēstījumu un tikai sev raksturīgo muzikālo rokrakstu un izpildījuma manieri.

  Ieeja koncertā par ziedojumiem radošajai telpai “Austras istaba”.
  Kultūras notikumus “Austras istabā”, mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3 rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”, Liepājas Kultūras pārvalde, Kurzemes plānošanas reģions, Valsts Kultūrkapitāla fonds un Latvijas Nacionālais Kultūras centrs.

  Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei (internetā sociālajos tīklos, medijos un citviet) un Austras biedrības reklāmas materiālos.

  Informāciju sagatavoja

  Inese Muižniece
  Austras biedrības projektu vadītāja
  Tālrunis: 26 131 435
  E-pasts: inese@austrasbiedriba.lv