"CityBee” uzsāk darbību Liepājā28. jūlijs, 2020Uzņēmējdarbība

  Trīs jaunieši ar krāsainiem baloniem stāv pie automašīnas, fonā ostas zvejas kuģi
  1 no 1Koplietošanas automašīnas varēs ērti izmantot ikviens, lietojot aplikāciju "CityBee".

  Vadošais Baltijā koplietošanas automašīnu uzņēmums “CityBee” pirmdien, 27. jūlijā, uzsāka darbību arī Liepājā. Tā ir trešā pilsēta Latvijā pēc Rīgas un Jūrmalas, kur turpmāk darbosies “CityBee” automašīnu koplietošanas zona.

  "Jau kopš uzsākām darbību pērn Rīgā rūpīgi analizējām Latvijas tirgu, lai paplašinātu automašīnu paņemšanas un atstāšanas zonu citviet Latvijā. Šobrīd to padarām pieejamu arī Liepājā, kas nozīmē, ka rīdzinieki varēs doties uz Liepāju un atstāt auto tur un pretēji liepājnieki varēs doties ar koplietošanas auto uz Rīgu,” atzina "CityBee Latvija" vadītāja Egija Gailuma.

  “Man ir prieks, ka Liepāja ir izvēlēta kā pirmā lielā pilsēta ārpus Rīgas un tās reģiona, kurā tiek veidota auto koplietošanas sistēma. Tas ir gan jauns pakalpojums, kas pieejams liepājniekiem, gan arī paver atkal jaunu Liepājas sasniedzamības veidu ceļotājiem no Rīgas, Jūrmalas, Klaipēdas, Palangas vai kādas citas no 14 Eiropas pilsētām, kurās darbojas šī sistēma,” sacīja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos Uldis Sesks.

  “CityBee” autoparku Latvijā veido 350 transportlīdzekļu. Vasaras sākumā jau esošo automašīnu klāstu - “Fiat 500”, “Toyota Corolla”, “Peugeot 308” un “Fiat Ducato” – papildināja ar kabrioletiem – Mini Cooper un Fiat 500.

  “CityBee” nomas automašīnas var atstāt arī Lietuvā un Igaunijā, kas it īpaši piemērots darījumu cilvēkiem un tiem, kas dodas atpūsties uz kaimiņvalsti.

  "CityBee" darbojas 14 pilsētās Eiropā, piedāvājot vieglo un kravas automašīnu, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu. Tā mērķis ir piedāvāt ekonomiskas un alternatīvas transporta iespējas, atvieglojot iedzīvotāju pārvietošanos un samazinot vides piesārņojumu pilsētā. Ikviens varēs ērti iznomāt automašīnu, izmantojot lietotni "CityBee". Aplikāciju viedtālruņiem iespējams lejupielādēt "App Store" un "Google Play" lietotnēs.

  "CityBee" ir investīciju uzņēmuma "Modus Group" projekts. "Modus Group" specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.