Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Filmu uzņemšanas projektu konkurss

Konkursa mērķis ir stiprināt kino industrijas attīstību Liepājā un Latvijā, radot jaunus kultūras projektus, tai skaitā nodrošinot darba vietas un veicinot vietējo profesionāļu pieredzes apmaiņu un iemaņu attīstību, kā arī popularizēt Liepāju nacionālā un starptautiskā līmenī.

Aktuāli

Pieteikumi konkursam tiks pieņemti no 2024. gada 21. marta līdz 30. septembrim vai brīdim, kamēr tiek piešķirts viss paredzētais finansējums.

Līdzfinansēšanas konkursa finansējums

Liepājas valstspilsētas pašvaldības budžetā filmu līdzfinansēšanai 2024. gadā paredzēti 100 000 eiro. Finansējums Liepājas valstspilsētas pašvaldības budžetā filmu līdzfinansēšanai ik gadu tiks paredzēts.

2024. gada konkursa dokumentācija

Lai pieteiktos pašvaldības līdzfinansējumam, filmas kopējam budžetam jābūt virs 500 tūkstošiem eiro. Pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst pārsniegt 50 % no kopējām filmas projekta izmaksām, bet ne vairāk kā 50 000 eiro.

Pieteikumi tiek pieņemti no konkursa izsludināšanas un publicēšanas dienas līdz kalendārā gada 30. septembrim. Iesniegtos projektus vērtēs Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes Konferenču, semināru un starpnozaru pasākumu līdzfinansēšanas komisija.

Kontaktinformācija

Agnese Lagzdiņa
Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka palīdze
Tālrunis: 63 404 774
E-pasta adrese: agnese.lagzdina@liepaja.lv