Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  FK Kurši FSS gatavi sākt 1. līgas sezonu22. septembris, 2023Sports

  FK Kursi FSS kopbilde
  1 no 1

  Šo piektdien ar dueli pret kaimiņu Leģions/Grobiņas SC jauno 1. līgas sezonu atklās FK Kurši FSS vienība. Liepājnieki pērn aizcīnījās līdz bronzas godalgām, bet šogad stāda augstākus mērķus.

  Aiz muguras palikusi starpsezona un jau piektdienas vakarā plkst. 20.00 Grobiņas sporta centrā Kurši atgriezīsies laukumā, lai uzsāktu sezonu Latvijas čempionāta 1. līgā. Arī šogad liepājnieki spēlēs Rietumu divīzijā, kur būs viena no desmit komandām cīņā par labākās komandas godu.

  Komandas rindas no pagājušā gada vairs neredzēsim vārtsargu Mārci Zanderu un aizsargu Renāru Eglīti, taču viņu vietas nepaliek tukšas un komandā no Vācijas atgriežas Sandis Lēvalds, bet vārtsargu līniju pastiprinājis Latvijas čempions no "Rubenes" komandas - Klaids Maļcevs.

  Pagājušajā sezonā FK Kurši FSS komandā sevi spilgti pieteica uzbrucējs Toms Peniķis un aizsargs Dainis Mašņikovs, abiem regulāri izceļoties ar skaistiem un efektīviem vārtu guvumiem. Pēc savainojuma izārstēšanas vien sezonas izskaņā laukumā atgriezās Patriks Bliska, kurš šajā starpsezonā atkal demonstrē augstvērtīgu sniegumu un iezīmē sevi kā potenciālo uzbrukuma līderi. Lai arī komandas sastāvs kopumā ir ļoti jauns, arī šajā sezonā laukumā redzēsim 38 gadu veco, Kuršu rūdītāko vīru - Raiti Bušu.

  Pērn komandā debiju piedzīvoja 2007. gadā dzimušie Ralfs Redjko un Ričards Čudnovs, bet šajā starpsezonā komandas rindas papildinājuši arī viņu vienaudži vārtsargs Oskars Venckus, uzbrucējs Artūrs Lūsēns, aizsargs Markuss Šterns, kā arī 2009. gadā dzimušais spēlētājs Eduards Meisters.

  Latvijas čempionāta 1. līgas Rietumu divīzijā arī šosezon piedalīsies tās pašas desmit komandas, kas bija FK Kurši FSS vienība pretinieki arī pērn. Tas nozīmē, ka liepājniekus regulārajā turnīrā sagaida deviņas spēles viesos un tikpat arī mājās, LOC Manēžā. Ar pilnu šīs sezonas spēļu grafiku iespējams iepazīties kluba oficiālajā mājaslapā www.fkkursi.lv.

  Savā atgriešanās sezonā 1. līgas turnīrā FK Kurši FSS pamatturnīra 18 spēlēs izcīnīja 14 uzvaras, turklāt - bija nepārspējami savā laukumā. Kā Rietumu divīzijas uzvarētāji liepājnieki ceturtdaļfināla kārtu izlaida, bet pusfināla sērijā trīs mačos piekāpās Leģions/Grobiņas SC florbolistiem. Sezonas noslēdzošajā mačā, kas vienlaikus bija arī bronzas spēle, FK Kurši FSS pārliecinoši ar 11:4 sakāva FK Ogre/PGD.LV vienību.

  Informāciju sagatavoja

  FK Kurši | Florbola sporta skola
  Pārstāvis Normunds Krūmiņš