Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Grieķu-romiešu U17 un U20 cīkstoņi LČ sacensībās pirmie komandu vērtējumā15. maijs, 2024Sports

1 no 1

11. maijā Rīgā aizvadīts U20 un U17 Latvijas čempionāts grieķu - romiešu un brīvajā cīņā, kur Liepājas Kompleksā sporta skola grieķu - romiešu cīņā izcīnīja uzvaru komandu vērtējumā.

Sportistu treneris Artūrs Jaunsleinis stāsta par rezultātiem: “Grieķu - romiešu cīņā U17 vecuma grupā par čempioniem kļuva Kaspars Ivaņisovs (48kg), un Žans Meškis (51kg). Otro vietu izcīnīja Ņikita Papuša (45kg), Germans Petrovs (71kg), Dmitrijs Prohorovs (80kg). Trešajā vietā ierindojās Dans Daniels Cvībelis (60kg), Jānis Ruicis (65kg), Daniels Cimbaļenko (71kg), Olivers Irklis (71kg), Deniss Moisejenko (110kg).
    Brīvajā cīņā U17 vecuma grupā par čempioniem kļuva Viktorija Irkle (73kg) un Ralfs Štigners (60kg), bet trešo vietu izcīnija Madara Kalniņa (57kg).

Grieķu - romiešu cīņā U20 vecuma grupā par čempioniem kļuva Toms Ruslans Irklis (87kg), Andrejs Ušakovs (97kg). Otro vietu izcīnija Žans Meškis (55kg), Antons Kozubs (77kg), Artjoms Brojs (82kg). Trešo vietu izcīnija Artūrs Ķervis (72kg) un Genādijs Ušakovs svara kategorijā līdz (130kg).

Brīvajā cīņā U20 vecuma grupā par čempioni kļuva Viktorija Irkle (76kg).