Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Iedzīvotāji aicināti iesaistīties līdzdalības budžeta izstrādē10. jūlijs, 2024Pašvaldība

  Vairāki cilvēki diskutē
  1 no 1

  Veicinot liepājnieku iesaisti pašvaldības lēmumu pieņemšanā, iedzīvotāji un organizāciju pārstāvji aicināti piedalīties darbseminārā, iepazīstoties un sniedzot atgriezenisko saiti par iedzīvotāju līdzdalības budžeta saistošo noteikumu projektu un līdzdalības budžetēšanas procesu 2025. gadā.

  Saistošo noteikumu mērķis ir veicināt Liepājas valstspilsētas pašvaldības administratīvās teritorijas iedzīvotāju iesaisti teritorijas attīstības jautājumu izlemšanā un īstenot sabiedrības ierosinātos pašvaldības teritorijas attīstības projektus, lai izpildītu pašvaldības autonomās funkcijas un brīvprātīgās iniciatīvas.

  Lai iesaistītu liepājniekus jau pašā līdzdalības budžeta noteikumu izstrādes sākumposmā, pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties darbseminārā par saistošo noteikumu projekta izstrādi.

  Tikšanās norisināsies 16. jūlijā plkst. 18.00 Liepājas valstspilsētas domes telpās, piedaloties domes vadības pārstāvjiem un nozaru speciālistiem. Darbseminārā aicināti piedalīties iedzīvotāji, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kopienas, interešu grupas un jebkurš interesents. Pieteikties darbsemināram iespējams, aizpildot pieteikuma formu.

  Līdzdalības budžets, atbilstoši Pašvaldību likumam un sākot ar 2025. gadu, ir pašvaldības budžeta daļa, par kuras izlietojumu tiešā veidā lems iedzīvotāji – sākotnēji iedzīvotāji iesniegs projektus, par tiem balsos sabiedrība, savukārt realizēs pašvaldība. Liepājas pašvaldība iedzīvotāju līdzdalības budžeta pirmo uzsaukumu plāno uzsākt jau šī gada nogalē.

  Papildu informācijai un jautājumiem, lūgums rakstīt uz e-pastu: nvo@liepaja.lv.

  Skatīt: plašāk ar iedzīvotāju līdzdalības iespējām Liepājas pašvaldībā

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasta adrese: samd@liepaja.lv