Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Izcīna medaļas starptautiskās jauniešu tenisa sacensībās4. decembris, 2023Sports

  No 27. novembra līdz 2. decembrim Aizkrauklē norisinājās starptautiskās ITF tenisa sacensības jauniešiem “Vilar International”. Liepājnieks Dāvis Rolis izcīnīja 2. vietu, bet pārī ar citu liepājnieku – Ričardu Špaku, abi izcīnīja 3. vietu dubultspēlēs.

  Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks, Dāvis Rolis, Enija Paula Aploka, Anna Azarova un Marija Lauva.

  Zēnu konkurencē vienspēlēs, Ričards Špaks sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā nodrošināja iekļūšanu pamatturnīrā un pievienojās Dāvim Rolim. Ričards Špaks aizkļuva līdz cīņai par ceturtdaļfinālu, kurā piekāpās ar 5 numuru izsētajam Nīderlandes tenisistam. Tikmēr Dāvis Rolis pamatturnīrā pārspēja Igaunijas, ar 7. numuru izsēto Horvātijas, ar 4. numuru izsēto Somijas un Polijas tenisistus, līdz aizkļuva līdz finālam. Līdzvērtīgā spēlē ar rezultātu 7-6(5) 6-4, Dāvis atzina ar 8. numuru izsētā Somijas tenisista pārākumu, līdz ar to, sacensību noslēgumā, liepājnieks Dāvis Rolis izcīnīja 2. vietu. Tikmēr meiteņu konkurencē šoreiz bija jāiztiek bez sekmīgiem rezultātiem.

  Paralēli notiekošajā dubultspēļu turnīrā zēniem, abi liepājnieki apvienojās kopīgā pārī un devās cīņā. Abiem jauniešiem sacensības beidzās pusfinālā, kurā atzina ar 4. numuru izsēto Nīderlandiešu pārākumu. Līdz ar to, sacensību noslēgumā Dāvis Rolis un Ričards Špaks izcīnīja dalīto 3. vietu.

  Informāciju sagatavoja

  Gints Siliņš
  Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde
  “Liepājas Tenisa sporta skola” direktors
  Tālrunis: 26 449 844
  E-pasts: jaunumi.teniss@liepaja.lv