Izglītības pārvaldes kontakti

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
Adrese: Peldu iela 5, Liepāja, LV-3401
Reģistrācijas numurs: 90000063151
www.liepaja.lv/izglitiba

Aktuāli

Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, līdz 11. janvārim Liepājas Izglītības pārvalde pāriet uz attālinātu darbu - aicinām saziņai izmantot tālruni: 63 424 534, mobilais tālrunis: 29 472 085 vai e-pastu info@liepaja.edu.lv. Dokumentus, ko nevar nosūtīt elektroniski, lūdzam ievietot pasta kastē pie ieejas durvīm (vislabāk aploksnē, uz kuras ir iesniedzēja paraksts). Izņēmuma gadījumos lūdzam sazināties ar atbildīgajiem speciālistiem un pierakstīties apmeklējuma laikam individuāli.

Vadība

Vadītāja Kristīne Niedre-Lathere
311. kabinets
Tālrunis: 63 489 136, mobilais tālrunis: 29 641 882
E-pasts: kristine.niedre-lathere@liepaja.edu.lv

Vadītājas vietniece Inga Ekuze
311. kabinets
Tālrunis: 63 489 141, mobilais tālrunis: 29 259 890
E-pasts: inga.ekuze@liepaja.edu.lv

Vadītājas palīgs komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe
311. kabinets
Tālrunis: 26 164 739
E-pasts: renate.melke@liepaja.edu.lv

Lietvede Laura Bērziņa
Tālrunis: 63 424 534, mobilais tālrunis: 29 472 085
E-pasts: laura.berzina@liepaja.edu.lv

Pedagoģijas nodaļa

Pedagoģijas nodaļas vadītāja Baiba Bolšteina
Tālrunis: 63 489 160
E-pasts: baiba.bolsteina@liepaja.edu.lv

Pirmsskolas izglītības iestāžu speciāliste Inga Kārkliņa
314. kabinets
Tālrunis: 63 489 133, mobilais tālrunis: 28 389 516
E-pasts: inga.karklina@liepaja.edu.lv

Eksperte jaunatnes un karjeras jautājumos Aelita Jankovska
315. kabinets
Tālrunis: 63 489 143, mobilais tālrunis: 26 665 047
E-pasts: aelita.jankovska@liepaja.edu.lv

Eksperte kompetenču un izglītības jautājumos Inta Budriķe
315. kabinets
Tālrunis: 63 489 142, mobilais tālrunis: 29 123 060
E-pasts: inta.budrike@liepaja.edu.lv

Galvenais speciālists metodiķis Dace Okmane
315. kabinets
Tālrunis: 25 656 775
E-pasts: dace.okmane@liepaja.edu.lv

Izglītības metodiķe Agnese Lejniece
18. kabinets
Tālrunis: 63 489 152
E-pasts: agnese.lejniece@liepaja.edu.lv

Speciāliste bērnu tiesību jautājumos Dace Liepa
315. kabinets
Tālrunis: 63 489 144
E-pasts: dace.liepa@liepaja.edu.lv

Pirmsskolas iestāžu speciāliste Inta Antonova
314. kabinets
Tālrunis: 63 489 145
E-pasts: inta.antonova@liepaja.edu.lv

Bibliotekāre Irina Štāle
321. kabinets
Tālrunis: 63 489 166
E-pasts: irina.stale@liepaja.edu.lv

Iekļaujošās izglītības atbalsta centrs (IIAC)

Vadītāja Inese Stepko
318. kabinets
E-pasts: inese.stepko@liepaja.edu.lv

Sekretāre Ilze Anuze
318. kabinets
Tālrunis: 63 489 157, mobilais tālrunis: 22 006 088
E-pasts: ilze.anuze@liepaja.edu.lv

Administratīvā nodaļa

Juriste Zane Pomerance
320. kabinets
Tālrunis: 63 489 168, mobilais tālrunis: 29 289 432
E-pasts: zane.pomerance@liepaja.edu.lv

Personāla vadītāja Ieva Valpētere
308. kabinets
Tālrunis: 63 489 135
E-pasts: ieva.valpetere@liepaja.edu.lv

Iepirkumu speciāliste Baiba Millere
303. kabinets
Tālrunis: 63 489 180
E-pasts: baiba.millere@liepaja.edu.lv

Lietvede Ingrīda Liepiņa
311. kabinets
Tālrunis: 63 489 181, mobilais tālrunis: 26 100 174
E-pasts: ingrida.liepina@liepaja.edu.lv

Attīstības un projektu nodaļa

Attīstības un projektu nodaļas vadītāja Līva Meldere
303. kabinets
Tālrunis: 63 489 178, mobilais tālrunis: 26 135 103
E-pasts: liva.meldere@liepaja.edu.lv

Projektu vadītājs Oskars Kazbuķis
303. kabinets
Tālrunis: 63 489 137, mobilais tālrunis: 26 532 310
E-pasts: oskars.kazbukis@liepaja.edu.lv

Projektu vadītāja Gaļina Paladija
303. kabinets
Tālrunis: 63 489 150, mobilais tālrunis: 26 872 569
E-pasts: galina.paladija@liepaja.edu.lv

Projekta koordinatore Ilze Koņušaka
Koku iela 10, Liepāja
Tālrunis: 25 697 175
E-pasts ilze.konusaka@liepaja.edu.lv

Projekts "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā"

Vadītāja Laura Grundmane
303. kabinets
Tālrunis: 26 464 841
E-pasts: laura.grundmane@liepaja.edu.lv

Finanšu un grāmatvedības nodaļa

Finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītāja Svetlana Rozentāle
326. kabinets
Tālrunis: 63 489 149, mobilais tālrunis: 26 523 916
E-pasts: svetlana.rozentale@liepaja.edu.lv

Finanšu ekonomiste Iveta Grudule
326. kabinets
Tālrunis: 63 489 153, mobilais tālrunis: 28 009 921
E-pasts: iveta.grudule@liepaja.edu.lv

Galvenā grāmatvede Aļesja Jaure
328. kabinets
Tālrunis: 63 489 147
E-pasts: alesja.jaure@liepaja.edu.lv

Galvenās grāmatvedes vietniece Ilze Gretčina
328. kabinets
Tālrunis: 63 489 148
E-pasts: ilze.gretcina@liepaja.edu.lv

Vecākā grāmatvede par vecāku maksas norēķiniem Dinija Jūrmale
325. kabinets
Tālrunis: 63 489 172
E-pasts: dinija.jurmale@liepaja.edu.lv

Finanšu un norēķinu grupas ekonomists Kristaps Kalniņš
326. kabinets
Tālrunis: 63 489 169
E-pasts: kristaps.kalnins@liepaja.edu.lv

Algu grupas vecākā grāmatvede Vita Dimitre
324. kabinets
Tālrunis: 63 489 165
E-pasts: vita.dimitre@liepaja.edu.lv

Materiālu grupas vecākā grāmatvede Irina Reinfelde
323. kabinets
Tālrunis: 63 489 162
E-pasts: irina.reinfelde@liepaja.edu.lv

Tehniskā nodaļa

Vadītāja Inesa Apoga
Tālrunis: 63 489 140
E-pasts: inesa.apoga@liepaja.edu.lv

Informācijas tehnoloģiju nodaļa

Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Ingars Jansons
Tālrunis: 63 489 109
E-pasts: ingars.jansons@liepaja.edu.lv

Informācijas tehnoloģiju administrators Raivis Ragovskis
Tālrunis: 63 434 000
E-pasts: raivis.ragovskis@liepaja.edu.lv

  • Atjaunots:
  • 6. janvāris, 2021