Jaunie bokseri izcīna uzvaras17. janvāris, 2022Sports

  Jaunie bokseri pēc cīņas ar treneri
  1 no 1

  Piektdien, 14. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā notika Liepājas Kompleksās sporta skolas organizētais atklātais Imanta Enkūža turnīrs boksā ar mērķi popularizēt boksu jaunatnes vidū, veicināt bokseru meistarības izaugsmi un noskaidrot turnīra labākos bokserus.

  Sacensībās piedalījās 2009. gadā dzimušie un vecāki sportisti. Uzvaras šajās sacensībās guva četri Liepājas Kompleksās sporta skolas jaunie bokseri – Eduards Čunčulis (54 kg), Alens Mironovs (50 kg), Arnis Bārenītis (66 kg), neizšķirti cīnījās Ernests Goldmanis (64 kg).

  Sacensību galvenais tiesnesis un Liepājas Kompleksās sporta skolas treneris Raitis Mičulis saka: “Vislabāk jāvērtē Alena Mironova uzvara, jo pretinieks bija spēcīgs, bet arī pārējo puišu sniegums ir labi vērtējams. Šoreiz nebija tik daudz dalībnieku kā citās reizēs, jo ierobežojumu dēļ daudzi sportisti neatbrauca. Turnīrā piedalījās bokseri no Liepājas klubiem, Saldus un Ventspils. Kā sekundants Liepājas Kompleksās sporta skolas sportistiem piedalījās mūsu jaunais treneris Ņikita Androščuks.”

  Sacensības Liepājā notika, ievērojot valstī noteiktos noteikumu par sacensību organizēšanu un norisi, kā arī Latvijas Boksa federācijas drošības protokolu. Jaunie bokseri gatavojas piedalīties sacensībās, kas 5. februārī notiks Olainē.

  Informāciju sagatavoja:

  Simona Laiveniece
  Liepājas Kompleksā sporta skola preses pārstāve
  Tālrunis: 29 460 034