Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Jaunieši aicināti pieteikties finansējumam un īstenot savas idejas8. septembris, 2022Jaunieši

  jaunieši diskutē sēžot uz trepēm
  1 no 1

  Lai sniegtu atbalstu jauniešu iniciatīvu īstenošanai, Liepājas valstspilsētas pašvaldība no 8. septembra līdz 30. septembrim izsludina jauniešu iniciatīvu projektu konkursu. Kopējais konkursā pieejamais finansējums 2022. gadā ir 5 000 eiro.

  Viens no Liepājas valstspilsētas pašvaldības attīstības virzieniem ir jaunatnes politikas attīstība, tādēļ, uzsākot jauno mācību gadu, Liepājas pašvaldība pirmo reizi īsteno konkursu jauniešu iniciatīvu projektu realizēšanai. Konkursa mērķis, finansiāli atbalstot jauniešu iniciatīvas, ir veicināt jauniešu līdziesaisti pilsētvides, izglītības, kultūras, sporta, veselības un citos jaunatnei un pilsētai nozīmīgos procesos. Plānots, ka jauniešu iniciatīvu projektu konkurss turpmāk norisināsies katru gadu.

  Iniciatīvas iesniegt aicināti jaunieši, kuri dzīvo vai iegūst izglītību Liepājā un kuri ir vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Konkursa kopējais finansējums 2022. gadā ir 5 000 eiro, taču vienai iniciatīvai iegūstamais finansējums ir līdz 500 eiro. Iniciatīvu projektu pieteikumus pēc to iesniegšanas izvērtēs konkursa komisija. Pašvaldības uzdevumā konkursu īsteno biedrība “Attīstības platforma You+”.

  Pieteikumus jaunieši aicināti iesniegt līdz 30. septembrim, elektroniski nosūtot uz e-pastu info@youpluss.lv vai sūtot pa pastu uz biedrības adresi: Friča Brīvzemnieka iela 7, Liepāja, LV-3401.

  Lai jaunieši sekmīgāk apgūtu projektu īstenošanas prasmes, biedrība “Attīstības platforma You+” septembrī organizēs trīs dienu apmācības, kurās būs iespēja gūt ieskatu un atbalstu projektu rakstīšanā − no ideju ģenerēšanas līdz to formulēšanai un pieteikuma aizpildīšanai. Informācija par apmācību norises laiku un pieteikšanās kartību sekos.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv