Jaunu siltumtīklu izbūves rezultātā gaidāmi satiksmes ierobežojumi Jūras ielā15. novembris, 2019Paziņojumi

  Satiksmes ierobežojumu karte
  1 no 1Satiksmes organizācijas shēma

  SIA “Liepājas enerģija” turpina plānotos siltumtīklu izbūves darbus, lai centralizētajai siltumapgādes sistēmai pievienotu jaunus klientus, tāpēc laika posmā no 19. novembra līdz 15. decembrim būs satiksmes ierobežojumi daļā Jūras ielas.

  Satiksme tiks slēgta daļā Jūras ielas, saglabājot vienvirziena kustību virzienā no Graudu ielas uz Radio ielas apli. Autovadītāji aicināti sekot ceļa zīmēm, un izvēlēties apbraucamo ceļu pa Pasta un Graudu ielu.

  Tāpat satiksmei tiks slēgts Stūrmaņu ielas posms no Vēžu ielas līdz Jūras ielai un F. Brīvzemnieka iela posmā no īpašuma F. Brīvzemnieka ielā 22 līdz Jūras ielai.

  Jaunās siltumtrases izbūves rezultātā centralizēto apkuri varēs saņemt trīs jauni klienti, kopējais jaunās trases garums būs aptuveni 200 metri. Uzņēmums “Liepājas enerģija” aicina ar sapratni uztvert radītās neērtības.

  25. maršruta autobusi slēgto posmu apbrauks tāpat kā pārējie satiksmes dalībnieki – pa Pasta un Graudu ielām. Pieturvietas netiks izlaistas.

  Kopumā vasaras sezonā ir veikti rekonstrukcijas darbi 2,5 kilometru garumā, kā arī centralizētajam siltumtīklam tiek pievienoti 60 jauni objekti. Siltumtīklu izbūves sezona uzsākās 1. aprīlī, lai turpinātu pilnveidot pilsētas siltumapgādes infrastruktūru un paaugstinātu tās drošību. Kopumā 2019. gadā uzņēmums investēja 1.1 milj. eiro centralizēto siltumtrašu rekonstrukcijās un jauno klientu pieslēgumos ar 4,3 MW kopējo slodzi.

  Papildu informācija

  Zane Ģirne
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 425 673
  Mobilais tālrunis: 26 411 638
  E-pasts: zane.girne@liepajasenergija.lv
  www.liepajasenergija.lv
  facebook.com/Liepajas.energija