Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Jūras ielā pa posmiem īslaicīgi tiks slēgta satiksme17. maijs, 2024Pašvaldība

  Satiksme shēma
  1 no 1

  Laika periodā no 20. maija līdz 23. jūnijam tiks slēgta satiksme ar secīgām satiksmes organizācijas izmaiņām Jūras ielā, posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Tramvaja tiltam, kā arī satiksmes rotācijas aplī. Būvdarbu laikā būvnieki atjaunos ielas asfalta seguma virskārtu, nomainīs bojātās betona apmales un aku lūkas, kā arī uzklās horizontālo ceļu apzīmējumu.

  Lai iespējami mazāk ietekmētu satiksmes plūsmu, darbi notiks pa kārtām, uz vienu nedēļu slēdzot atsevišķas Jūras ielas daļas, kā arī būvdarbus pēc iespējas veicot diennakts tumšajā laikā.

  Aicinām autovadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļu satiksmes zīmēm, apzīmējumiem un norādēm!

  Būvdarbi notiks četrās kārtās:

  • 1. kārta – no pirmdienas, 20. maija, tiks slēgta satiksme Jūras ielā, posmā no rotācijas apļa pie koncertzāles “Lielais dzintars” līdz F. Brīvzemnieka ielai abos braukšanas virzienos. Apbraukšanas ceļš vedīs pa Radio – Pasta – Graudu ielu. Šie ierobežojumi ceļa posmā paredzēti līdz 27. maijam;
  • 2. kārta – no 28. maija līdz 4. jūnijam Jūras ielā tiks slēgta viena brauktuves josla virzienā no Tramvaja tilta līdz rotācijas aplim pie koncertzāles “Lielais dzintars”. Ierobežojumu apbraukšana pa Lielo – Radio ielu;
  • 3. kārta – no 5. līdz 12. jūnijam Jūras ielā tiks slēgts otra braukšanas josla –virzienā no rotācijas apļa līdz Tramvaja tiltam. Apbraukšana pa Graudu – Lielo ielu.
  • 4. kārta – laikā no 13. līdz 22. jūnijam, no plkst. 20.00 līdz 6.00, tiks slēgts Jūras ielas rotācijas aplis. Apbraukšana pa Lielo – Radio – F. Brīvzemnieka ielu.

  Sabiedriskā transporta kustības izmaiņas

  Ņemot vērā satiksmes slēgšanu Jūras ielā, posmā no Lielās ielas līdz Friča Brīvzemnieka ielai, 25. maršruta autobusi no 21. maija slēgto posmu apbrauks pa apkārtējām ielām.25. maršruta “Klaipēdas iela – Atmodas bulvāris” autobusi apbraucamo ceļu veiks pa Graudu ielu un Lielo ielu. Pietura “Radio iela” būs slēgta, pasažieri tiks uzņemti un izlaisti, apstājoties aprīkotajās pieturās apbraucamā ceļa garumā.

  Būvdarbus intensīvas satiksmes ielā ar rotācijas apli nav iespējams veikt, neierobežojot satiksmi, taču darbi notiks iespējami operatīvi un slēgtos posmus būs iespējams apbraukt.

  Atjaunošanas darbi Jūras ielā un satiksmes aplī notiks atbilstoši ES līdzfinansētajam projektam “Degradēto teritoriju revitalizācija uzņēmējdarbības vajadzībām posmā no Jaunā tilta līdz Graudu ielai, Liepājā, 5. kārta”.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 67 356 440
  E-pasts: samd@liepaja.lv