Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Jūras svētku laikā aicina rūpēties par drošību6. jūlijs, 2022Kultūra

  Noris pasākums
  1 no 1

  Sestdien, 9. jūlijā Liepājas Jūrmalas parkā ar plašu kultūras un izklaides programmu noritēs tradicionālie Jūras svētki. Pasākumu rīkotāji īpaši aicina ievērot drošības un sabiedriskās kārtības noteikumus gan pludmalē pie atklātas jūras, gan parka teritorijā un īpaši rūpēties par bērnu drošību un veselību.

  Lai nodrošinātu svētku organizatoriskos darbus, piektdien, 8. jūlijā no pulksten 19.00 līdz sestdienas, 9. jūlija pulksten 24.00 tiks ierobežota auto apstāšanās un novietošana stāvvietās Liepu ielas posmā no Jēkaba Janševska līdz Jūrmalas ielai. Ierobežojumi attiecas arī uz iebraukšanu parka un pludmales teritorijā.

  Jūras svētku programma paredz vairākas norises Liepājas pludmalē pie Glābšanas stacijas. Rēķinoties ar lielu pasākuma apmeklētāju skaitu, liepājnieki un pilsētas viesi, kuri vēlas izbaudīt mierīgu atpūtu pie jūras, aicināti atpūtai izvēlēties pludmales zonas ārpus pasākumu norises vietas.

  Pasākuma rīkotāji aicina apmeklētājus būt atsaucīgiem un saprotošiem, ievērot sabiedriskās kārtības noteikumus, satiksmes ierobežojumus, izvairīties no elektrisko skrejriteņu lietošanas pasākuma norises vietās, rēķināties ar apmeklētāju daudzumu parka un pludmales teritorijā un izbaudīt Jūras svētku programmas piedāvājumu, lai svētki noritētu bez starpgadījumiem un sniegtu prieku.

  Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, apmeklētāji piekrīt foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos.

  Informāciju sagatavoja

  Signe Blumberga
  LPPI "Kultūras pārvalde" projektu vadītāja
  Tālrunis: 63 483 941
  E-pasts: signe.blumberga@liepaja.lv