Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars"

Sapnis par savu, plašu koncertzāli Liepājā bijis jau teju gadsimtu sens un realizējies 2015. gada nogalē. Koncertzāle „Lielais dzintars" ir reģionāls kultūras un pasākumu norišu centrs, mājvieta Liepājas Simfoniskajam orķestrim, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai, kā arī ēkas apsaimniekotājam un pasākumu producentiem - SIA „Lielais Dzintars".

Koncertzāles „Lielais dzintars" platība aptver 14'126 m² astoņu stāvu augstumā. Tajā darbojas trīs koncertzāles – Lielā zāle ar 1000 skatītāju vietām, Kamerzāle – ar 200 vietām un Liepājas teātra mazā zāle jeb Eksperimentālā skatuve ar 120 vietām, kuras papildina mākslas telpa Civita Nova ēkas 1.stāvā, spoguļu zāle 6.stāvā, kā arī kafejnīca un restorāns "Čello".

Izcilā austriešu arhitekta, prof. Folkera Gīnkes arhitektonisko konceptu ietekmējusi ne tikai ēkas funkcionālā nozīme kā mūzikas un mākslas centram, bet arī Latvijas un Baltijas jūras krastā esošais Liepājas simbols – dzintars. Ēkas arhitektūra ir kā iedzintarota, laikā un dzintarā sastingusi mūzika.

Koncertzāles akustiku un apgaismojumu veidojuši pasaules līderi savā jomā: prof. Karlheincs Millers (“Müller-BBM”, Vācija) un “Bartenbach” (Vācija) tās dibinātāja prof. Kristiāna Bartenbaha vadībā.

Koncertzāles "Lielais dzintars" īpašais veidols, unikālais iekšējais plānojums un izcilā akustika ļauj apgalvot, ka šī, visam Baltijas jūras reģionam nozīmīgā kultūras centra apmeklējums katram viesim kļūs par neaizmirstamu notikumu.

Kontaktinformācija

SIA “Lielais Dzintars”
Adrese: Radio iela 8, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: 63 424 555
E-pasts: info@lielaisdzintars.lv
www.lielaisdzintars.lv