Kultūras pārvaldes kontakti

Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde
Adrese: Rožu laukums 5/6-96, LV-3401
Tālrunis: 63 483 939
E-pasts: liepajaskultura@liepaja.lv
Plašāka informācija: www.liepaja.lv/kultura

Juris Jirgens
Vadītājs
Tālruni: 63 483 939
E-pasts: juris.jirgens@liepaja.lv

Nauris Lazdāns
Vadītāja vietnieks
Tālrunis: 63 483 939
E-pasts: nauris.lazdans@liepaja.lv

Sandra Norenberga
Vadītāja palīdze
Tālrunis: 63 483 943
E-pasts: sandra.norenberga@liepaja.lv

Katrīna Vectirāne
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: 63 483 948
Mobilais tālrunis: 29 147 751
E-pasts: katrina.vectirane@liepaja.lv

Zanda Gulbe
Sekretāre
Tālrunis: 63 483 939
E-pasts: zanda.gulbe@liepaja.lv
                liepajaskultura@liepaja.lv

Agita Auza
Starptautisko sakaru un kultūrpolitikas projektu vadītāja
Tālrunis: 63 483 940
E-pasts: agita.auza@liepaja.lv

Ainars Ronis
Vadošais kultūras projektu vadītājs
Tālrunis: 63 483 941
E-pasts: ainars.ronis@liepaja.lv

Elita Karzone
Kultūras projektu vadītāja
Tālrunis: 63 483 94126425716
E-pasts: elita.karzone@liepaja.lv

Ineta Jansone
Galvenā grāmatvede
Tālrunis: 63 483 947
E-pasts:  ineta.jansone@liepaja.lv

Gunta Zieda
Galvenās grāmatvedes vietniece
Tālrunis: 63 483 945
E-pasts: gunta.zieda@liepaja.lv

Sanda Krūza
Grāmatvede
Tālrunis: 63 483 946
E-pasts: sanda.kruza@liepaja.lv

Santa Litvina
Grāmatvede
Tālrunis: 63 483 938
E-pasts: santa.litvina@liepaja.lv