Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Labiekārtoti iekšpagalmi Klaipēdas un Pāvilostas ielā12. augusts, 2022Nekustamais īpašums un būvniecība

  1 no 1Labiekārtots pagalms Pāvilostas ielā 1 un 3

  Teritoriju labiekārtošana ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu pabeigta divos (2) objektos: Klaipēdas ielā 88, 90, 92 un 78, kā arī Pāvilostas ielā 1 un 3.

  Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Klaipēdas ielā 88 un 92, kā arī Pāvilostas ielā 1 un 3 ir SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" (LNA) pārvaldīšanā.

  Klaipēdas ielā 88, 90, 92 un 78 labiekārtošanas projekta ietvaros rekonstruēti gājēju un braucamās daļas ceļi, izbūvējot betona bruģa seguma ietves un brauktuves. Izbūvēts ātrumvalnis, lai palielinātu satiksmes drošību iekšpagalmu teritorijā, un uzstādītas ceļazīmes. Izveidotas automašīnu stāvvietas, lai māju iedzīvotājiem būtu, kur novietot savus transportlīdzekļus. Tāpat veikta apzaļumošana, izbūvēts apgaismojums, uzstādīta sadzīves atkritumu novietne un izbūvēts bērnu rotaļu laukums.

  Labiekārtošanas darbus objektā Klaipēdas ielā veica SIA "CTB".

  Pāvilostas ielā 1 un 3 projekta ietvaros rekonstruēti gājēju un braucamās daļas ceļi, izbūvējot betona bruģa seguma ietves. Izveidotas automašīnu stāvvietas un uzstādītas ceļazīmes. Veikta apzaļumošana, kā arī pie dzīvojamo māju sekciju ieejas durvīm uzstādītas velosipēdu novietnes, soliņi un atkritumu urnas.

  Labiekārtošanas darbus objektā Pāvilostas ielā arī veica SIA "CTB".

  Kopš 2013. gada, kad pašvaldība Liepājā rīko konkursu mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai, piesaistot pašvaldības līdzfinansējumu, kopumā labiekārtoti vairāki desmiti pagalmu LNA apsaimniekotajās mājās. Gan Dienvidrietumu rajonā (piem., Klaipēdas, Dzintaru, Ventas ielā), Ezerkrastā (piem., Dzērves, E. Tisē, M. Ķempes, Daugavas ielā) un Liepājas centrā (piem., Bāriņu, A. Klints, Liepu, Siena, Ed. Veidenbauma, Alejas u.c. ielās), gan Jaunliepājā, Laumas rajonā, Tosmarē un Karostā (piem., Krūmu, Mežu, Slimnīcas, Mežmalas, Viršu, Turaidas ielā).

  Tādējādi, izmantojot konkursa dotās iespējas un piesaistot pašvaldības līdzfinansējumu, izdevies labiekārtot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apkārtni un uzlabot apkārtējo dzīves vidi, transporta kustību un citas iedzīvotājiem aktuālas lietas.

  Informāciju sagatavoja

  Ita Cērmane
  SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" pārstāve
  Tālrunis: 29 116 608
  E-pasts: ita.cermane@lna.lv