Liepājā tapušo sejas masku iegādei izveidots vienots tālrunis un e-pasts6. aprīlis, 2020Paziņojumi

  Lai operatīvi apkalpotu visus pieprasījumus pēc Liepājā tapušajām sejas maskām, kā arī koordinētu liela apjoma pasūtījumus, kādus šobrīd veic vairāki lielie uzņēmumi un valsts iestādes saviem darbiniekiem, Liepājas tekstilnozares uzņēmumi izveidojuši vienotu tālruni un e-pasta adresi visas nepieciešamās informācijas apkopošanai.

  Turpmāk uzņēmumi, kuri vēlas iegādāties individuālos sejas aizsarglīdzekļus un kuri sejas maskas vēlas pasūtīt lielā apjomā, tiek aicināti izmantot vienoto tālruni 26 588 319 vai e-pastu aizsargmaskas.liepaja@inbox.lv. Šādā veidā vienkopus iespējams saņemt aktuālāko informāciju gan par masku iegādes iespējām, izmaksām, izgatavošanas termiņiem un pieejamiem daudzumiem.

  Pasūtījumus, rakstot vai zvanot uz norādīto kontaktinformāciju, var veikt tikai uzņēmumi.

  Skatīt: Liepājas uzņēmumos ražoto aizsargmasku piedāvājums (.pdf)

  Privātpersonas aicinātas maskas iegādāties vairākos Liepājas veikalos:

  • Liepājas veikalos "Elvi' var iegādāties SIA "V.OV.A" ražotās sejas maskas,
  • "Lauma lingerie" veikalā Ziemeļu ielā 19, Liepājā, kā arī  e-veikalā,
  • “Tonus Elast” veikalā Ludviķa ielā 8/10, tālrunis: 63 424 545,
  • “TOP” veikalos Liepājā,
  • “Centra aptiekā”, K. Zāles laukumā 6, tālrunis: 63 423 458. Lūgums pirms veikalu apmeklējuma ar tiem sazināties, lai noskaidrotu masku pieejamību.

  Šobrīd valstī īpaši nepieciešamo masku šūšanā iesaistījušies aptuveni desmit Liepājas tekstilnozares uzņēmumi, tai skaitā "Lauma lingerie", “V.O.V.A.”, “Tonus Elast”, “Lana S”, “Glora” un citi. Liepājā tapušās maskas nav sertificētas izmantošanai medicīnas iestādēs, piemēram, operācijām, taču tās ir lietojamas kā individuāls aizsardzības līdzeklis sevis un citu pasargāšanai.

  Šobrīd Liepājā tekstilnozares uzņēmumi dienā saražo ap 5000 masku, kas tiek piegādātas gan operatīvajiem dienestiem, gan uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kuriem darba pienākumi neļauj izvairīties no tieša kontakta ar cilvēkiem.