Liepājas aktualitātes 14. septembrī (zīmju valoda)14. septembris, 2020Ziņas zīmju valodā

  Ziņas zīmju valodā: Aicina piedalīties Eiropas Mobilitātes nedēļas aktivitātēs – pārvietoties ar kājām un velosipēdu

  Ziņa zīmju valodā

  No 16. līdz 22. septembrim visā Eiropā norisināsies Eiropas Mobilitātes nedēļa. Ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts piedalīties dažādās bezmaksas aktivitātēs.

  No 16. līdz 22. septembrim ikvienam zinoša gida pavadībā būs iespēja iepazīt Liepāju. Tikšanās pastaigai darba dienās būs plkst. 18.00 Rožu laukumā, bet sestdien un svētdien plkst. 12.00 koncertzāles “Lielais dzintars” 1. stāva foajē. Ekskursijas garums būs līdz divām stundām.
  19. septembrī norisināsies velobrauciens “Diena bez auto”, kas vedīs uz populāro tūrisma objektu Redānu, 14. novembra bulvārī 82/86.

  Reģistrācija braucienam sāksies plkst. 11.00 pie Liepājas domes ēkas Rožu ielā 6, kur katram dalībniekam tiks piešķirts atpazīšanas T-krekls. Plkst. 12.00 velobrauciena starts. Brauciena maršruts būs aptuveni 13 kilometri.

  Velobrauciena galapunktā dalībnieki tiks cienāti ar zupu, kopā ar gidu varēs doties ekskursijā pa Redānu, būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs un klausīties muzikālu priekšnesumu no grupas Bad Habits.

  Aicinām ņemt līdzi segu vai paklājiņu, lai ērti iekārtotos, ieturot maltīti un klausoties koncertu. Lai mazinātu atkritumu ietekmi uz vidi, aicinām ņemt līdzi savu zupas bļodu un karoti, savukārt plastmasas pārstrādes darbnīcai aicinām ņemt līdzi plastmasas iepirkuma maisiņus.

  Mobilitātes nedēļa aktualizē iedzīvotājiem ikdienā izmantot dažādus pārvietošanās līdzekļus, dodot priekšroku dabai draudzīgākiem risinājumiem.