Izveidota īpaša Liepājas dāvanu karte4. jūnijs, 2018Paziņojumi

  1 no 1Turpmāk Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā būs nopērkama dāvanu karte, kas būs derīga dažādās atpūtas vietās Liepājā – naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur.

  Sākot no šī gada, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā var iegādāties Liepājas dāvanu karti – interesantu dāvanu lieliskai atpūtai Liepājā.

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6 un Liepājas Pārstāvniecībā Rīgā, Torņu ielā 4, 2a-201 var iegādāties Liepājas dāvanu kartes. Tās piedāvājumā ir 4 dažādos nominālos – 5, 10, 20 un 50 eiro vērtībā . Dāvanu kartes ir izmantojamas dažādās atpūtas vietās Liepājā – naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur. Ar dāvanu kartes izmantošanas vietām ir iespējams iepazīties www.liepaja.travel, kā arī vietu saraksts tiks pievienots klāt ikvienai dāvanu kartei, lai tās īpašnieki varētu ērti ieplānot atpūtu Liepājā.

  Liepājas dāvanu karte ir izcils veids kā iepriecināt gan Liepājas iedzīvotāju, gan pilsētas viesi lieliskai laika pavadīšanai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, ģimeni un draugiem.

  Liels paldies Liepājas tūrisma uzņēmējiem par apvienošanos spēcīgā komandā Liepājas dāvanu kartes izveidošanā un Liepājas pilsētas atpūtas iespēju pilnveidošanā.

  Informāciju sagatavoja

  Sintija Pusaudze
  Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja
  Mārketinga speciāliste
  Tālrunis: 6 34 80 808
  E-pasts: marketings@liepaja.travel