Liepājas domes un iestāžu notikumu plāns laikā no 2. līdz 8. augustam30. jūlijs, 2021Pašvaldība

  Pirmdiena, 2. augusts

  10.00–15.00 Tiešsaistē norisināsies plaša Latviešu valodas aģentūras organizēta attālināta konference „Latviešu valoda skolā 2021” latviešu valodas un bilingvālās izglītības pedagogiem.

  16.00 Licencēšanas komisija, tiešsaistē.

  17.00 Administratīvā komisija, Peldu ielā 5.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš Rīgā tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Artūru Tomu Plešu, lai pārrunātu Liepājai aktuālus jautājumus.

  Atkārtotai publiskajai apspriešanai nodots lokālplānojums, kas groza Liepājas pilsētas teritorijas plānojumu zemesgabaliem Krūmu ielā 65, Krūmu ielā 65A, Krūmu ielā 72, Krūmu ielā 74 un Jūrkalnes ielā 2, Liepājā, 1. redakcija. Publiskās apspriešanas termiņš līdz 22. augustam. Lasīt vairāk

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis atrodas atvaļinājumā līdz 8. augustam.

  Otrdiena, 3. augusts

  10.00 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa.

  Trešdiena, 4. augusts

  13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā.

  14.00 Iepirkumu komisija, Rožu ielā 6, lielajā zālē.

  Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, attālināti.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš Rīgā tiksies ar izglītības un zinātnes ministri Anitu Muižnieci un satiksmes ministru Tāli Linkaitu.

  Ceturtdiena, 5. augusts

  15.30 Dzīvokļu komisija, attālināti.

  Liepājā darba vizītē ieradīsies Dienvidkorejas vēstnieks Songdžins Hans (HAN Seong Jin), lai tiktos ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes vadību un apmeklētu Liepājas uzņēmumus.

  Sestdiena, 6. augusts

  Austras Pumpures audzēkņi, draugi un domubiedri – Austrasbērni – aicina uz dziesminieku festivālu "Austrasdienas", kas šogad norisināsies neierastā laikā un vietā – no 6. līdz 8. augustam brīvdabā – Liepājas Jūrmalas parkā. Ieeja par ziedojumiem. Lasīt vairāk.

  Svētdiena, 7. augusts

  12.00–16.00 Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) ar radošajām darbnīcām piedalīsies Ventspils pilsētas svētku pasākumā “Digitālie svētki”.

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  4. Notiks nolauzto vai izzāģēto koku celmu frēzēšana.
  5. Notiks vasaras darbi apstādījumos – dzīvžogu apgriešana, zālienu pļaušana, puķu dobju ravēšana un laistīšana, soliņu labošana/krāsošana, jauno kociņu laistīšana, izmantojot ūdens maisus, un citi zaļo teritoriju uzturēšanas darbi.
  6. Lai nodrošinātu ceļu un krustojumu pārskatāmību, turpināsies gar ielu malām augošo koku atvašu apgriešana.
  7. Turpināsies būvdarbi grants seguma pārbūves objektos Riņķu ielā no Skuju līdz Stārķu ielai un Skuju ielā no Meža līdz Ventspils ielai. Šeit paredzēta lietus ūdens kanalizācijas un ūdensvada posmu pārbūve, seguma asfaltēšana un bruģētu ietvju izbūve.
  8. Turpināsies Miera ielas pārbūve starp Zirņu un Dzērves ielu. Šeit paredzēta lietus ūdens kanalizācijas izbūve, seguma asfaltēšana un bruģētu ietvju izbūve.
  9. Turpināsies asfaltbetona bedrīšu remonts uz brauktuvēm – gan Vecliepājā, gan Jaunliepājā.
  10. Turpināsies pārbūves darbi Kalēju ielas posmā starp Uliha un Dzintara ielai. Darbus veic SIA A-Land.
  11. Turpināsies Roņu ielas pārbūve. Roņu ielā, posmā no Uliha ielas līdz īpašumam Roņu 4, ir noteikti satiksmes ierobežojumi.
  12. Turpināsies Ezermalas ielas un gājēju tilta pār Tirdzniecības kanālu pārbūve. Noteikti satiksmes ierobežojumi.
  13. Bijušās Hoijeres kundzes viesnīcas restaurācijas un pārbūves darbi par muzeja ēku Kungu ielā 24 ir pabeigti. Turpinās dokumentu sagatavošana būvobjekta nodošanai ekspluatācijā.
  14. Turpināsies koncertdārza “Pūt, vējiņi!” pārbūve un koncertdārza iekļaušana Jūrmalas parkā, izveidojot jaunus apstādījumus un labiekārtojumu agrāk nožogotajā parka teritorijā.
  15. Turpināsies dzīvojamās mājas un saimniecības ēkas būvniecība un teritorijas labiekārtošana Salmu ielā 53, kur būs dzīvesvieta bērnunama audzēkņiem kopā ar atbalsta personālu.
  16. Turpināsies Liepājas centrālās pludmales izeju aiz koncertdārza “Pūt, vējiņi!” pārbūve, līdz ar to ir ierobežota kustība pa Jūrmalas parka pastaigu un veloceļu.
  17. Turpināsies Rožu ielas pārbūve posmā no Uliha līdz Liepu ielai, kur tiks atjaunots ietves un brauktuves segums.
  18. Sakarā ar brauktuves seguma virskārtas atjaunošanu un bojāto brauktuves apmaļu un atsevišķu ietvju posmu remontdarbiem ir noteikti satiksmes ierobežojumi Uliha ielā – posmā no Jūrmalas līdz Robežu ielai un posmā no Robežu līdz Pērkones ielai.
  19. Turpināsies divu elektroapgādes sadales skapju un kabeļu līnijas izbūve 92m garumā ar caurdures metodi, šķērsojot Cietokšņa kanālu, 14. novembra bulvārī 82/86.
  20. Tiks pabeigta ielu apgaismojuma vadības sadales G-1157 nomaiņa un pārcelšana Jūrmalas parkā un kabeļu līnijas izbūve 10 m garumā.
  21. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
  22. Strādā Pludmales glābšanas dienests.

  Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

  Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu “Liepājas pilsēta”. Lietotnē sākotnēji iekļautas četras funkcijas:

  • informēt par nepieciešamajiem uzlabojumiem pilsētvidē,
  • izplānot braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā,
  • iepazīties ar gaidāmajiem pasākumiem un norisēm,
  • saņemt svarīgākos paziņojumus no pašvaldības.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  E-pasts: samd@liepaja.lv