Liepājas jaunie peldētāji noslēdz sezonu ar sacensībām22. jūnijs, 2022Sports

  Sportisti pēc peldēšanas sacensībām
  1 no 1

  Rīgā Ķīpsalas peldbaseinā aizvadīts Latvijas Kausa 2022 fināls, kurā treneres Tinas Korbanes vadībā startēja četri Liepājas Kompleksās sporta skolas peldētāji – peldēšanas nodaļu “Ezerkrasts” pārstāvēja Emīlija Līva Liepiņa, Džūlija Skutule, Francis Grava un LOC peldēšanas nodaļu Andrejs Šahmanovs.

  Trenere Tina Korbane stāsta: “Sacensību programma bija neierasta un ļoti interesanta – katrs sportists startēja vienā izvēles disciplīnā plus vienā disciplīnā pēc sacensību organizatora veiktas izlozes. Visi sacensību dalībnieki piedalījās arī 4x50m kombinētajā stafetē. Stafetes dalībnieku sastāvs un distanci, kuru sportists peld, arī izvēlējās sacensību organizatori. Mūsu peldētāji bija dažādās komandās un startēja kā sāncenši.”

  Apsveicam meitenes ar iegūtajām vietām:

  • Emīlija Līva Liepiņa – 1. vieta 50m uz muguras
  • Džulija Skutule – 2. vieta 50m brass; 3. vieta 50 m uz muguras

  Aizvadītajā nedēļā Liepājas Kompleksās sporta skolas peldētāji ir aizvadījuši arī savas pēdējās sacensības Liepājā. Peldēšanas nodaļas “Ezerkrasts” sportisti Ruslana Sipalo un Gustavs Apinis vēl paguvuši izpildīt III sporta klases normatīvus, bet Edgars Vasiļjevs kļuvis par Latvijas sporta meistaru.

  Sacensībās peldētājiem bija jāsacenšas kompleksajā peldējumā (delfīna stils, uz muguras, brass, krauls) un izvēles stilā. Jauno peldētāju trenere Tina Korbane saka: “Katram peldētājam ir skaidrs, kurā peldējumā viņš ir visstiprākais. Liekot peldēt komplekso peldējumu, mēs cenšamies attīstīt prasmes visos peldējuma veidos. Var kas sanāk labāk, bet jāprot ir viss.” Pēc vasaras atpūtas sportisti treniņus atsāks atkal jaunajā sezonā.

  Informāciju sagatavoja

  Simona Laiveniece
  Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes
  “Liepājas Kompleksā sporta skola” preses pārstāve
  Tālrunis: 29 460 034