Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Liepājas Kultūras pārvalde izsludina projektu konkursu17. janvāris, 2023Kultūra

  Uz kino ekrāna tiek rādīta filma
  1 no 1

  Šonedēļ izsludināts pirmais Liepājas kultūras projektu konkurss. Pieteikt projektus konkursam var divu nedēļu garumā – līdz 31. janvāra pusnaktij.

  Projekta iesniegšanas elektroniskā forma pieejama www.kulturasprojektukonkurss.lv. Konkursa rezultātu paziņošana plānota 20. februārī.

  Projektu konkursā iecerēts sadalīt 50 000 eiro līdzfinansējumu žūrijas atbalstītajām iecerēm. Kā nosaka konkursa nolikums, piešķirtā līdzfinansējuma apjoms vienam projektam iespējams, sākot no 1000 eiro un nepārsniedzot 5000 eiro. Viens pieteicējs konkursā var piedalīties ar vairākiem projektiem, bet kopējais iespējamais atbalsts nebūs lielāks par 8000 eiro.

  Konkursam iesniegtos projektus izskatīs žūrija. Svarīgākie vērtēšanas kritēriji jeb konkursa prioritātes ir veicināt mūsdienīgas un intelektuālas kultūrvides attīstību Liepājā, piedāvāt jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu pilsētā, kas spēj radīt rezonansi un būt unikālas Latvijas un starptautiskā mērogā, nodrošināt kultūras norišu kvalitāti un daudzveidību, tradicionālās un laikmetīgās kultūras attīstību, kā arī veicināt Liepājas pilsētas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs.

  Konkursā var piedalīties Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistrā reģistrētās juridiskās personas, kas nav pašvaldību vai valsts iestādes, pašvaldību vai valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību, tai skaitā publiskas atvasinātas personas. Projektu konkursā nevar piedalīties arī fiziskas personas, kas reģistrētas Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskas darbības veicējas un Kultūras projektu konkursa nolikuma izpratnē nav atzīstamas par juridiskām personām.

  Konsultācijas par projektu konkursu var saņemt noteiktā iesniegšanas termiņa darba dienās un darba laikā, rakstot uz e-pastu liepajaskultura@liepaja.lv vai zvanot pa tālruni 63 483 939.

  Projektu realizēšanas termiņš paredzēts no 2023. gada 1. marta līdz 2024. gada 28. februārim. Otro kultūras projektu šogad plānots izsludināt vasaras vidū.

  Informāciju sagatavoja

  Ieva Puka
  LPPI "Kultūras pārvalde" projektu vadītāja
  Tālrunis: 29 142 942
  E-pasts: ieva.puka@liepaja.lv