Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Liepājas mākslas vingrotāja Nikola Vasiļjeva uzvar LR kausa izcīņā14. maijs, 2024Sports

1 no 1

11. un 12. maijā norisinājās LR kausa izcīņa mākslas vingrošanā daudzcīņā un atsevišķos veidos. Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja piecas vingrotājas – trīs senioru klasē un divas junioru klasē.

Daudzcīņā senioru klasē Nikola Vasiļjeva izcīnīja 1. vietu, finālos Nikolai ir trīs zelta medaļas un viena sudraba.

Ļoti labi nostartēja arī Evelīna Ivanova, ieņemot augsto 2. vietu daudzcīņā, zelta medaļu finālos ar lentu, sudrabu ar apli un vālēm, un bronzu finālos ar bumbu.

Margarita Margo Zvirgzda ieņēma augsto 8. vietu daudzcīņā 50 dalībnieču konkurencē. Viņa nokļuva divos finālos ar apli un lentu un ieņēma 5. vietu abos veidos.

Junioru klasē ļoti veiksmīgi nostartēja Adriana Rone, ieņemot augsto 2. vietu daudzcīņā. Viņas sasniegums bija arī nokļūšana visos finālos un bronzas medaļa finālos vingrojumā ar lentu.

Mākslas vingrošanas nodaļas kolektīvs treneres Tatjanas Ņikitinas vadībā ir ļoti priecīgs par sasniegtajiem mērķiem un saka paldies direktoram, Sporta pārvaldei un skolas administrācijai par atbalstu.