Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Liepājas stadionam “Daugava” atjaunots skrejceļš un vieglatlētikas zona26. septembris, 2023Pašvaldība

  Stadiona skrejceļš
  1 no 1

  Uzlabojot Liepājas lielākā stadiona “Daugava” infrastruktūru, ir noslēgušies stadiona skrejceļa un vieglatlētikas zonas atjaunošanas darbi. Drīzumā tiks uzsākta arī stadiona apgaismojuma sistēmas uzlabošana atbilstoši Latvijas Futbola federācijas noteikumiem.

  Stadionam šovasar uzklāts jauns gumijas segums visā stadiona skriešanas un vieglatlētikas sektorā kopumā 7070 m² platībā. Līdz ar to tagad sportistiem tiek nodrošināts drošs un kvalitatīvs treniņu process gan skriešanas disciplīnās, gan vieglatlētikā, tostarp, augstlēkšanā, kārtslēkšanā, tāllēkšanā, trīssoļa lēkšanā, šķēršļu skrējienā, lodes grūšanā, kā arī šķēpa, diska un vesera mešanā. Darbus veica uzņēmums SIA “CTB” un tā apakšuzņēmēja SIA “Sporta halle”, kas bija atbildīgi par darbu īstenošanu.

  “Veiktie stadiona atjaunošanas darbi bija sen gaidīti un ir nozīmīgs solis, lai Liepājai turpmāk nebūtu nekādu šķēršļu starptautisku sacensību organizēšanā. Liepājas sporta infrastruktūra līdz ar realizēto projektu ir tikai stiprinājusies,” norāda Liepājas Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs Gatis Griezītis.

  Drīzumā tiks uzsākts darbs arī pie stadiona apgaismojuma sistēmas uzlabošanas, kas turpināsies līdz pat decembrim. Pēc darbu veikšanas Liepājas stadions atbildīs Latvijas Futbola federācijas stadionu un infrastruktūras noteikumu “Virslīgas stadions” prasībām un starptautisku sacensību norises prasībām. Ar apgaismojuma sistēmas saistīto darbu veikšanu atbilstoši iepirkuma konkursam noslēgts līgums ar uzņēmēju SIA “OMS”.

  Projekts “Infrastruktūras attīstība stadionā “Daugava”, Jūrmalas parks 3, Liepājā, 2. kārta” tiek veikts ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem pasākuma “Reģionālās attīstības atbalsta pasākums – infrastruktūras pielāgošana un uzturēšana” ietvaros. Kopējās projekta izmaksas ir 550 832,34 eiro (bez PVN), no kā daļa – 244 599,34 eiro – ir valsts budžeta finansējums.

  Stadions "Daugava" atrodas Jūrmalas parkā. Tas kopumā var uzņemt 4022 skatītājus – 3051 apmeklētāju lielajās tribīnēs un 971 – mazajās.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv