Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Liepājas tenisistes triumfē divos turnīros12. februāris, 2024Sports

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes izcīnīja uzvaras turnīros – Ance Skripka triumfēja U12 vecuma grupas sacensībās Jelgavā, bet Anna Azarova kopā ar pārinieci no Lietuvas izcīnīja uzvaru starptautiskā dubultspēļu turnīrā Aizkrauklē.

  10. un 11. februārī Jelgavā norisinājās tenisa sacensības “Tenisa klubs Jelgava U12”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Imbovics, Ance Skripka un Elizabete Stone. Vislabāko sniegumu demonstrēja Ance Skripka, kura sacensībās bija izsēta ar 2. numuru. Ance aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā izcīnīja uzvaru, tādējādi triumfējot sacensībās Jelgavā.

  No 5. līdz 11. februārim Aizkrauklē norisinājās starptautiskās Tennis Europe sacensības jauniešiem “Vilar Cup”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova. Liepājnieks Gustavs Brižs turnīru uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, kurā tika nodrošināta vieta dalībai pamatturnīrā. Piedzīvojot zaudējumu ar 2. numuru izsētajam pretiniekam no Igaunijas, Gustavs Brižs beidza turnīru ar spēli par ceturtdaļfinālu. Tikmēr meiteņu konkurencē, abas liepājnieces aizcīnījās līdz cīņai par iekļūšanu pusfinālā. Lai noskaidrotu, kura iekļūs pusfinālā, savā starpā bija jāsacenšas abām liepājniecēm. Šoreiz pārāka bija ar 6. numuru izsētā Anna Azarova. Cīņā par iekļūšanu sacensību finālā, Anna piekāpās ar 2. numuru izsētajai pretiniecei, tādējādi vienspēļu sacensībās ierindojoties dalītajā 3. vietā.

  Paralēli notiekošajā dubultspēļu turnīrā liepājniece Elizabete Marta Hamitova apvienojās pārī ar citu Latvijas tenisisti – Marinu Markinu. Abas meitenes aizcīnījās līdz spēlei par pusfinālu, kurā atkal tika atzīts otrās liepājnieces pārākums. Anna Azarova bija apvienojusies pārī ar Lietuvas tenisisti Emīliju Lebedevaiti (Emiliha Lebedevaite). Abas meitenes aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā arī izcīnīja uzvaru dubultspēļu turnīrā.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas Tenisa sporta skola
  Tālrunis: 26 113 378
  E-pasts: jaunumi.teniss@liepaja.lv