Liepājas Universitāte piedāvā jaunu studiju programmu27. maijs, 2022Izglītība

  Liepājas Universitātes ēka
  1 no 1

  Turpinot attīstīt Liepājas Universitātes studiju daudzveidību un pilnveidojot studiju programmu “Mūzikas terapija”, ir akreditēta jauna maģistru studiju programma “Mākslas terapija”.

  Jau no 2022./2023. mācību gada piedāvājam bakalaura grādu ieguvušajiem turpināt studijas Liepājas Universitātes studiju programmā “Mākslas terapija.” Studijas tiek piedāvātas neklātienē, studiju ilgums ir 3 gadi, kuru laikā tiek apgūti tādi moduļi kā psiholoģija, profesionālā darbība mākslu terapijā, komunikācija un refleksija, medicīna un citi.

  Liepājas Universitātes Studiju prorektore Māra Zeltiņa saka: “Mākslu, tostarp mūzikas, un radošo procesu izmantošanas nozīme veselības aprūpē, sociālajā darbā un izglītībā aizvien pieaug. Programmā apvienojas pieredze un konkrētas nākotnes ieceres sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti un Daugavpils Universitāti. Izmantojiet iespēju kļūt par mākslas terapeitiem!”

  Uzņemšana maģistru studiju programmām ir no 12. jūlija līdz 21. jūlijam. Lasīt vairāk 

  Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa piedāvā topošajiem mākslas terapeitiem sagatavošanās kursus. Nenokavē, pieteikšanās ir līdz 10.06.2022! Lasīt vairāk

  Informāciju sagatavoja

  Ieva Maisiņa
  Liepājas Universitātes mārketinga speciāliste
  Tālrunis: 22 320 553
  www.liepu.lv