Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  LMMDV aicina uz izstādi “Aisberga redzamā daļa”10. jūnijs, 2024Izglītība

  Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) koncertzāles ”Lielais dzintars” telpās laika posmā no 18. jūnija līdz 7. jūlijam aicina ikvienu interesentu apskatīt mākslas un dizaina izglītības nodaļu audzēkņu darbu izstādi “Aisberga redzamā daļa”.

  Šogad pasākums notiks jau septīto gadu. Izstāde būs apskatāma gan koncertzāles pirmajā, gan arī otrajā un trešajā stāvā, turklāt 19. jūnijā pulksten 18.00 koncertzāles mākslas telpā Civita nova notiks ikgadējā modes skate.

  Izstādē “Aisberga redzamā daļa” būs apskatāmi darbi no visām mākslas un dizaina izglītības nodaļām: Apģērbu dizains, Modes aksesuāru dizains (ādas, metāla, tekstila dizaina novirziens), Produktu dizains (metāla, koka, keramikas, tekstila dizaina novirziens), Grafikas dizains, Audiovizuālās komunikācijas dizains, Vizuālā māksla, Interjera dizains, Arhitektūra un Vizuālā tēla stilists.

  “Izstāde atspoguļo studentu ieguldīto darbu un pūles, lai attīstītu savas prasmes un radošo potenciālu četru gadu garumā. Neredzamajā daļā redzams tas, kas notiek aiz skatuves vai molberta. Tā ir daļa, kuru mēs ne vienmēr redzam, vai apzināmies, savukārt redzamajā daļā ir atklāti tie radošie darbi, kas tapuši mācību laikā,” ar izstādes ideju iepazīstina LMMDV direktore Inga Auziņa.

  Laika posmā no 11. jūnija līdz 19. jūnijam notiks profesionālās kvalifikācijas eksāmeni mūzikā:

  • 11. jūnijā pulksten 17.30 kultūras telpā “Wiktorija” (Graudu iela 36/38) eksāmens notiks izglītības programmas “Populārā un džeza mūzika” audzēkņiem;
  • 13. jūnijā pulksten 11.00 Em. Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa iela 11/15) eksāmens notiks izglītības programmas “Akordeona spēle” audzēkņiem;
  • 13. jūnijā pulksten 15.00 Em. Melngaiļa koncertzālē eksāmens notiks izglītības programmas “Flautas spēle” audzēkņiem;
  • 15. jūnijā pulksten 12.00 Em. Melngaiļa koncertzālē eksāmens notiks izglītības programmas “Klavierspēle” audzēkņiem;
  • 18. jūnijā pulksten 12.00 Em. Melngaiļa koncertzālē eksāmens notiks izglītības programmas “Diriģēšana” audzēkņiem;
  • 18. jūnijā pulksten 15.00 Em. Melngaiļa koncertzālē eksāmens notiks izglītības programmas “Ģitāras spēle” audzēkņiem;
  • 19. jūnijā pulksten 12.00 Em. Melngaiļa koncertzālē eksāmens notiks izglītības programmas “Vijoles spēle” audzēkņiem.

  Kvalifikācijas eksāmenu koncertos ieeja bez maksas. Laipni aicināti visi interesenti!

  No 18. jūnija līdz 19. jūnijam norisināsies profesionālie kvalifikācijas eksāmeni mākslā un dizainā.

  Praktiskās un teorētiskās zināšanas, kā arī augstas sadarbības un individuālā darba spējas padara LMMDV absolventus par pieprasītiem profesionāļiem darba tirgū, sniedzot plašas tālākās izglītības iespējas gan Latvijas, gan ārvalstu augstskolās. LMMDV ir skola, kas neierobežo, bet dod zināšanu pamatu, prasmes un iemaņas personīgajai un profesionālajai izaugsmei, kā arī iespēju studēt Eiropas augstskolās.

  Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

  Informāciju sagatavoja

  MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
  www.lmmdv.edu.lv