Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  LMMDV aicina uz latviešu izcelsmes pianista Paulo Šteinberga koncertu19. aprīlis, 2024Kultūra

  Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) piektdien, 19. aprīlī, pulksten 17.00 Emiļa Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa ielā 11/15) aicina uz koncertu, kurā uzstāsies latviešu izcelsmes pianists Paulo Šteinbergs (Paulo Steinberg). Mākslinieks strādā Brazīlijā un ASV, kā arī ir Amerikas Džeimsa Medisona universitātes profesors.

  Koncertprogrammā ir iekļauti dažādu latviešu un brazīliešu komponistu skaņdarbi un tos kopā ar Paulo Šteinbergu atskaņos LMMDV izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle audzēkņi, kā arī Pūšaminstrumentu spēles izglītības programmas vadītājs Reinis Lapa.

  Paulo Šteinbergs kā solists un sadarbības pianists uzstājies ASV, Kanādā, Dienvidamerikā un Eiropā, tostarp tādās vietās kā Sanpaulu teātrī Brazīlijā, Kenedija skatuves mākslas centrā Vašingtonā un Sv. Džailsa katedrālē Edinburgā, Skotijā.

  Pianists ir vairāku nacionālu konkursu uzvarētājs dzimtajā Brazīlijā, viņš arī saņēmis prestižu Brazīlijas valdības stipendiju, vienlaikus iegūstot augstāko grādu klavierspēlē. P. Šteinbergam ir bakalaura grāds klavierspēlē Sanpaulo universitātē, maģistra grāds Arizonas štata universitātē un mūzikas doktora grāds Indiānas universitātē. Viņš bieži darbojas kā žūrijas pārstāvis konkursos un piedāvā meistarklases, lekcijas, seminārus, koncertus ASV un cituviet pasaulē. Pašlaik viņš ir Harisonburgas mūzikas skolotāju asociācijas viceprezidents, agrāk bijis Virdžīnijas mūzikas skolotāju asociācijas prezidents.

  Ieeja koncertā ir bez maksas.

  Dienas pirmajā pusē pianists sniegs meistarklasi LMMDV audzēkņiem, daloties vērtīgos padomos un pieredzē ar topošajiem pianistiem. Apmeklējot meistarklasi, pedagogi saņems apliecības par profesionālo pilnveidi

  Informāciju sagatavoja

  MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
  www.lmmdv.edu.lv