Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  LTRK Kurzemes Biznesa forums 20231. decembris, 2023Uzņēmējdarbība

  Šī gada 6. decembrī Liepājā koncertzālē “Lielais dzintars” norisināsies 2023. gada noslēdzošais LTRK Kurzemes biznesa forums | Liepāja pasākums ar tēmu: “Ilgtspējīga enerģētika un uzņēmējdarbības attīstība: Kurzemes reģiona potenciāls”.

  Pasākuma ietvaros tiks veikta arī Liepājas uzņēmēju godināšana, godinot sabiedrības prāt atzītākos uzņēmumus 3 nominācijās.

  Ar viedokli un zināšanām LTRK Kurzemes biznesa forums | Liepāja pasākumā dalīsies SIA “Enefit”, AS “Augstsprieguma tīkls”, AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, AS “Citadele banka”, kā arī pašvaldības un valsts sektora pārstāvji, un enerģētikas nozares eksperti.

  Skatīt: pilna pasākuma programma un reģistrācija pasākumam

  LTRK Kurzemes biznesa forums | Liepāja pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības un enerģētikas nozaru sadarbību Kurzemes reģionā, sekmējot inovācijas un jaunu iespēju radīšanu, kā arī sniegt resursus, padomus un iespējas, kas atbalstītu Kurzemes un Liepājas uzņēmēju veiksmīgu izaugsmi un paplašināšanos, tādejādi sekmējot pozitīvu ietekmi uz nodarbinātības līmeni reģionā.

  Dalība pasākumā bezmaksas!

  Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldību, SIA "Enefit" un AS "Citadele banka".

  Informāciju sagatavoja

  Paula Tumpele
  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
  Kurzemes reģiona nodaļas mārketinga speciāliste
  Tālrunis: 26 547 885
  E-pasts: paula.tumpele@ltrk.lv