Muzeju naktī Beberliņu priedēs būs audiovizuāls priekšnesums un mākslas galerija14. maijs, 2019Kultūra

  BB wakepark Muzeju nakts
  1 no 1

  Muzeju nakts ietvaros 18. maijā uzreiz pēc saulrieta no pulksten 22.00–01.00 BB wakepark aicina apmeklēt priežu meža ieskautu mākslas galeriju un baudīt audiovizuālu performanci BB wakepark teritorijā, Liepājā (Beberliņos).

  Uz mirkli apstāties, nomierināt saasinātās maņas, steidzīgo prātu, sazemēties un pavērst skatienu uz plaukstošo pilnmēnesi – tas ir tas, uz ko muzeju naktī aicina vizuālā māksliniece un DJ Nina Elektrichka.

  “Pilnmēness laikā Mēness ir pilnībā Saules staru izgaismots, un šajā fāzē paaugstinās dzīvības procesu aktivitāte, dzīvo organismu spēku un iespēju uzplaukums, kā arī pastiprinās zemapziņa. Kopš seniem laikiem šis periods tiek uzskatīts par auglības, atjaunošanās un iekšējās pasaules izpētes laiku,” stāsta Nina.

  Caur mākslinieces radīto muzikālo pasauli, videoprojekcijām un brīvdabas mākslas darbu izstādi apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt vienreizēju instalāciju “Mēness ritmi”. Tās mākslinieciskais vēstījums stāsta par četriem bezgalīgiem mēness cikliem, kas ietekmē un palīdz izprast dabas, kā arī cilvēka bioloģiskos ritmus. Mākslinieces darbi izstrāvo kosmisku enerģiju savienojumā ar spēcīgu sievišķību, smalkām detaļām un līnijām, kas vijas un mijiedarbojas ar visumu, dabu, mākslas darbu, autoru un skatītāju, atspoguļojot augšanas, pilnveidošanās un nebeidzamus pašizziņas procesus.

  Apmeklētājiem būs iespēja izstaigāt priežu meža ieskautu mākslas galeriju un baudīt vienreizēju audiovizuālu performanci naksnīgajā BB wakepark teritorijā.

  Nina Elektrichka ir vizuālā māksliniece, grafiskā dizainere un DJ no Rīgas. Viņas sirds vibrē līdz ar elektroniskās mūzikas skaņām un mākslas radīšanas procesiem. Izmantojot mūziku un vizuālo mākslu Nina izzina un atspoguļo savu iekšējo pasauli. Katra performance ir sinerģijā ar atmosfēru, radot emocionālu skaņu sintēzi un jaunus meklējumus pārvēršot audiovizuālā piedzīvojumā.

  Pasākumu atbalsta Liepājas pilsētas dome. Ieeja pasākumā – bez maksas!

  Papildu informācijai

  Santa Vēvere
  BB wakepark vadītāja
  Tālrunis: 26 146 183
  E-pasts: santa.vevere@bbwakepark.lv