Noslēdzies Liepāja 3x3 basketbola čempionāts 20189. augusts, 2018Sports

  1 no 1Noslēdzies „Liepāja 3x3" ielu basketbola čempionāts 2018.

  Trešdien, 8. augusta plkst 18:00 norisinājās "Liepāja 3x3" lielais fināls, kurā spēkiem mērojās visas regulārā čempionāta labākās komandas. Kā jau šogad ierasts, laika prognoze Liepājā mūs lutina jau kopš maija mēneša, līdz ar to, āra aktivitātes ir īpaši patīkamas un baudāmas, tā kā arī sportistiem pēc "karstajiem" mačiem ir tā lieliskā iespēja nopeldēties un izbaudīt notiekošo.

  Visi cīnījās cik spēka un katrs galu galā ieguva to vietu, kuru attiecīgi bija izcīnījis. Par trešo vietu un 100 Eur dāvanu kartes ieguvējiem šosezon kļuva komanda "Ghetto Kabani". Finālā spēkiem mērojās "Apdzīvota vieta" pret "The Process", šajā duelī otro vietu un 200 Eur dāvanu karti izcīnīja "The Process", kuri arī regulāro čempionātu visos posmos bija ieguvuši 2.vietu, līdz ar to sezonu nobeidza ar stabili nemainīgiem rādītājiem, savukārt par čempioniem šajā sezonā kļuva un 300 Eur dāvanu karti ieguva komanda "Apdzīvota vieta", kuri šoreiz izrādījās nepārspējami.

  Fināla rezultāti

  1. vieta - Apdzīvota vieta;
  2. vieta - The Process;
  3. vieta - Ghetto Kabani.

  „Liepāja 3x3" ielu basketbola čempionāta 2018 rezultāti

  “TN Kurzeme” 3pt metienu konkursa finālā, kurš izvērtās diezgan smags maratons priekš dalībniekiem, 1. vietu un galveno balvu 150 Eur dāvanu karti izcīnīja Mārtiņš Miķelsons, savukārt, “TN Kurzeme” Skills Challange prasmju konkursa finālā 1. vietu un 150 Eur dāvanu karti izcīnīja Kristens Herings, kurš vairākkārtēji pierādīja savu prasmju kvalitāti.

  Paldies visiem dalībniekiem, skatītājiem, atbalstītājiem un personālam par sezonu!

  Finālposma bilžu galerija

  Informāciju sagatavoja

  Kaspars Rolavs
  Projektu vadītājs
  Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde
  "Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde"
  Mobilais tālrunis: 20 066 998
  E-pasts: kaspars.rolavs@liepaja.lv
  www.liepaja.lv/sports