Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Norisināsies pilsētas basketbola čempionāta dalībnieku sapulce26. septembris, 2023Sports

  Basketbolistu komanda sarkanos tērpos
  1 no 1

  Jau pavisam drīzumā sāksies jaunā basketbola sezona Latvijas Basketbola līgā un šajā sakarā jau šobrīd ir uzsākts darbs pie 2023./2024. gada Liepājas pilsētas basketbola čempionāta organizēšanas, kas līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad norisināsies divās divīzijās.

  Ikviens, kas interesējas un izskata vēlmi piedalīties šajā čempionātā, ir aicināts sazināties ar čempionāta organizatoriem.

  Arī šī gada pilsētas basketbola čempionātu organizēs Liepājas Amatieru Sporta spēļu aģentūra sadarbībā ar Liepājas pilsētas finansiālu atbalstu un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā. Lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk uzsāktu čempionātu, organizatori vēlas noorganizēt komandu pārstāvju sapulci un tā norisināsies 3. oktobrī LOC Manēžas konferenču zālē (3. stāvā) pulksten 18.30.

  Līdz ar to visi, kas izrāda interesi vai plāno pieteikt savu komandu šī gada pilsētas basketbola čempionātā to varēs izdarīt sapulces laikā.
  Plānots, ka čempionāts varētu sākties jau oktobra mēneša vidū un tas norisināties līdz pat marta mēneša beigām, līdz ar to, spēļu skaits nepilnu sešu mēnešu garumā visām komandām solās būt gana liels un iespaidīgs.

  Čempionāta izspēļu kārtība un pēdējie precizējumi tiks veikti komandu pārstāvju sapulcē 3. oktobrī pulksten 18.30, līdz ar to, visi tie, kas joprojām plāno pieteikt savu komandu čempionātam ir laipni aicināti pievienoties.

  Papildu informācija

  Tālrunis: 26 100 704
  E-pasts: martins@e-liepaja.lv