Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Otrdien uz vairākām stundām slēgs Robežu ielas posmu16. marts, 2023Pašvaldība

  Satiksmes organizācijas karte
  1 no 1

  Ņemot vērā viedā luksofora atklāšanas pasākuma norisi Uliha un Robežu ielas krustojumā, 21. martā no plkst. 6.00 līdz 18.30 satiksmei būs slēgts Robežu ielas posms no Uliha līdz Alejas ielai.

  Kopš 2019. gada rudens Liepājā, Uliha un Robežu ielas krustojumā, luksoforam uzstādīts LMT viedais mašīnredzes risinājums. Tā ir īpaša kamera, kas nolasa un fiksē automašīnas, kuras šķērso krustojumu pie sarkanās gaismas. Līdz šim viedais luksofors darbojies testa režīmā, bet šopavasar Liepājas pilsēta noslēgusi līgumu ar LMT par risinājuma oficiālu iekļaušanu satiksmes uzraudzības sistēmā, lai uzlabotu satiksmes drošību un novērstu pārkāpumus.

  Turpmāk autovadītāji, kuri minēto krustojumu šķērso pie sarkanās gaismas, tiks ne vien fiksēti, bet iegūtā informācija arī tiks sinhronizēta ar CSDD un Pašvaldības policijas datubāzēm, un pārkāpējiem tiks piemērots administratīvais sods.

  Liepājā uzstādītais viedais luksofors būs pirmais šāda tipa luksofors Latvijā, kura apkopotā informācija tiks izmantota pārkāpumu kontrolei.

  Plašāka informācija sekos pēc pasākuma.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  E-pasts: samd@liepaja.lv