Otro reizi norisināsies Liepājas NVO forums11. aprīlis, 2021Pašvaldība

  ilustratīvs attēls
  1 no 1

  Lai veicinātu iedzīvotāju demokrātijas un līdzdarbības prasmju un zināšanu apguvi, 21. aprīlī jau otro reizi norisināsies Liepājas nevalstisko organizāciju (NVO) forums. Forums norisināsies tiešsaistē un tam var pieteikties ikviens interesents.

  Lai saņemtu personalizētu ielūgumu piedalīties forumā, interesentiem līdz 15. aprīlim jāpiesakās dalībai, rakstot uz e-pastu nvo@liepaja.lv. Vēlāk uz interesentu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta reģistrēšanās saite dalībai forumā.

  Šogad foruma nosaukums ir „Liepājas līdzdalības līderis.” Forums 21. aprīlī norisināsies no plkst. 15.00 līdz 17.30.

  Foruma laikā plānots apskatīt un pārrunāt dažādas tēmas, kas svarīgas gan NVO, gan Liepājas aktīvajiem iedzīvotājiem, gan pašvaldībai un pilsētai kopumā. Tiks apskatītas un prezentētas tādas tēmas kā „Iespēja pašiem veidot Liepāju”, „Jēgpilna iesaistīšanās pilsētas plānošanā” un „Līderība – kādas īpašības un paradumus nepieciešams attīstīt 21.gs. līderim?”

  Foruma īpašais viesis būs Hana Besbes – Dubajas Eņģeļu Asociācijas vadītāja un Heal Capital investīciju vadītāja, kura strādā ar Dubajas uzņēmumu līderiem. Heal Capital ir viens no vadošajiem specializētajiem investīciju fondiem Eiropā integrēto medicīnas tehnoloģiju jomā ar kopējo investīciju apjomu 100 milj. eiro un Vācijas privāto veselības apdrošināšanas uzņēmumu atbalstu.

  Foruma gaitā paredzēta arī diskusija. Pēc lektoru ierosinājuma, interesantākā jautājuma uzdevējs saņems balvu.

  Foruma moderators būs Vilis Brūveris. Foruma tiešsaisti nodrošinās uzņēmums “Interactio”. Forumā tiks nodrošināta tulkošana no angļu uz latviešu valodu.

  Papildu informācija

  Brigitas Dreiže
  Liepājas pašvaldības administrācijas sabiedrības pārvaldes speciāliste
  Tālrunis: 63 404 721
  E-pasts: nvo@liepaja.lv