Par Liepājas vēstnešiem vēlas kļūt 84 liepājnieki19. februāris, 2019Pašvaldība

  1 no 7
  Meitene pie jūras krasta ar paceltām rokām un vējā plīvojošiem matiem
  2 no 7
  3 no 7Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  4 no 7Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  5 no 7Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  6 no 7Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  7 no 7Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.

  Pirmdien, 18. februārī, noslēdzās pieteikšanās Liepājas pilsētas pašvaldības izsludinātajai akcijai par Liepājas vēstnešiem “Izvējojies Liepājā!”. Iedzīvotāju interese bija liela: kopumā divu nedēļu laikā saņemti 84 pieteikumi.

  Par vēstnešiem vēlas kļūt visdažādākā vecuma un dzīves gājuma liepājnieki – gan draudzīgas ģimenes, atraktīvi jaunieši, kultūras pazinēji un baudītāji, azartiski sportisti, vecāka gada gājuma cilvēki, gan arī tādi liepājnieki, kuri uz dzīvi mūsu pilsētās pārcēlušies no citām valstīm.

  Iedzīvotāju norādītie iemesli bija daudzveidīgi, tomēr galvenokārt dominēja patiesa vēlme pilnvērtīgi izrādīt Liepāju un iepazīstināt pilsētas viesus gan ar plašo kultūras piedāvājumu, gan aktīvās atpūtas iespējām.

  Vislabāk Liepāju izrādīt viesiem var paši liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicina iesaistīties iedzīvotājus, kuri ir gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā.

  Turpmākais darbs iedalīsies vairākos posmos. Vispirms notiks pieteikumu izskatīšana, tad piemērotākie pretendenti tiks aicināti uz tikšanos klātienē pārrunāt motivāciju un mērķus, kādēļ viņi vēlas kļūt par Liepājas vēstnešiem un uzņemt pie sevis viesus. Pēc pārrunām notiks pretendentu atlase, lai jau marta otrajā pusē būtu izvēlēti konkrētie Liepājas vēstneši. Savukārt aprīļa sākumā ir plānots uzsākt kampaņu ārpus Liepājas un izsludinātu viesu pieteikšanos.

  No liepājniekiem – vēstnešiem tiek sagaidīts, ka viņi trīs dienu garumā iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos.

  Kopumā Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv