Pasažieru drošībai organizēs papildu reisus28. marts, 2020Paziņojumi

  Divi autobusi brauc uz Liepājs tramvaja tilta viens otram pretī
  1 no 1

  Lai aizsargātu pasažierus un mazinātu inficēšanās risku, turpinoties koronavīrusa pandēmijai, no pirmdienas, 30. marta, piepildītākajiem autobusu reisiem tiks organizēti papildus reisi.

  Ņemot vērā Satiksmes ministrijas 27. marta rīkojumu par sociālās distancēšanās un piesardzības pasākumiem sabiedriskajā transportā, Liepājas pilsētas Krīzes vadības grupas sēdē lemto, kā arī regulāri monitorējot reisu piepildījumu, pieņemts lēmums nodrošināt trīs papildus autobusus noslogotākajos reisos.

  Līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām papildus autobusu reisi tiks organizēti trīs 6A maršruta reisiem – M. Ķempes iela - Biznesa centrs plkst. 4.58 un plkst. 7.08, kā arī Biznesa centrs - M. Ķempes iela plkst. 15.16. Tas nozīmē, ka konkrēto reisu veiks divi autobusi, lai pasažieriem tiktu nodrošināta iespēja distancēties un ievērot noteiktos drošības pasākumus.

  Savukārt, lai darbinieki paspētu uz darba maiņas sākumu, pēc uzņēmumu ierosinājuma no pirmdienas 9A maršruta reisa (M. Ķempes iela – Biznesa centrs) sākums no plkst. 5.35 pārcelts uz plkst. 5.10.

  Aicinām ikvienu pasažieri pirms brauciena ļoti nopietni izvērtēt tā nepieciešamību un izmanto sabiedrisko transportu tikai būtiskos gadījumos (nokļūšanai darba vietā vai atgriežoties no tās; veikala, aptiekas u.c. apmeklējumiem). Ja brauciens ir neatliekams, bet reisa piepildījums liedz ievērot noteiktos drošības pasākumus, aicinām iespēju robežās izvēlēties nākamo reisu.

  Atgādinām, ka Liepājas pašvaldība aicina ikvienu liepājnieku būt atbildīgam – mazāk uzturēties sabiedriskās vietās un pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību sniegtos pakalpojumus iespēju robežās izmantot attālināti. Mazinot inficēšanās riskus, Liepājas sabiedriskā transporta aģentūras klienti tiek aicināti jautājumus, ko var atrisināt telefoniski vai elektroniski (konsultācijas, ieteikumi, taksometru licences kartīšu pagarināšana), risināt, zvanot pa tālruni 634 28744, rakstot e-pastu: transports@liepaja.lv vai sazinoties aģentūras sociālajos tīklos.

  Aktuālākajai informācijai par sabiedrisko transportu sekojiet līdzi aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” mājaslapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”