Patrīcija Špaka gūst uzvaru LTS kausa posmā29. jūnijs, 2020Sports

  Liepājas tenisiste Patrīcija Špaka tenisa kortos
  1 no 1Tenisiste Patrīcija Špaka

  No 26.–28. jūnijam Valmierā norisinājās “LTS Kauss sievietēm, vīriešiem” 3. posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Toms Rolis, Matīss Šteinhards, Dāvis Rolis, Dāvids Špaks, Elza Tomase, Alise Vindiga un Patrīcija Špaka.

  Vīriešu konkurencē Dāvis Rolis un Dāvids Špaks sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā abi liepājnieki spēja kvalificēties pamatturnīram, kurā viņi pievienojās Tomam Rolim un Matīsam Šteinhardam. Pamatturnīrā Dāvis Rolis 1. kārtā ar rezultātu 7-5 0-6 1-6 piekāpās ar 2. numuru izliktajam Rihardam Emuliņam (Mārupes TS). Savukārt, Matīss Šteinhards, Toms Rolis un Dāvids Špaks pēc 1.kārtas pārvarēšanas piedzīvoja zaudējumus un neiekļuva pusfinālos.

  Sieviešu konkurencē ar 2. numuru izliktā Elza Tomase piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfinālā Patrīcijai Špakai. Alise Vindiga, pēc ar 3. numuru izliktās Adrijas Runčas (Mārupes TS) uzveikšanas, pusfinālā piekāpās Patrīcijai Špakai. Pēc pārējo liepājnieču uzvarēšanas, Patrīcija Špaka finālā tikās ar Valeriju Maiju Karginu (ACB/VL Tenisa skola). Ar pārliecinošo uzvaru 6-0 6-0, Patrīcija Špaka izcīnīja uzvaru LTS kausa pieaugušajiem 3. posmā.

  Informāciju sagatavoja

  Elans Zīverts
  Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes
  “Liepājas Tenisa sporta skola” direktors
  Tālrunis: 26 374 343
  E-pasts: elans.ziverts@liepaja.lv