Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Paziņojums par nostiprinājuma lūguma iesniegšanu

Bezmaksas pakalpojums visiem nekustamā īpašuma īpašniekiem – iespēja piereģistrēt savu e-pastu, uz kuru saņemt informāciju no Zemesgrāmatas.

Pakalpojums ir domāts nekustamā īpašuma īpašnieku drošībai, lai novērstu krāpniecības gadījumus, kad Zemesgrāmatā tiek iesniegti viltoti nostiprinājuma lūgumi.

Īpašnieks, kurš piereģistrējis savu e-pasta adresi, saņems ziņu par iesniegto nostiprinājuma lūgumu.  Tādejādi ļaujot īpašniekam nekavējoties informēt Zemesgrāmatu, kā arī iespējami ātri vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs, lai novērstu turpmāku prettiesisku darījumu ķēdi.

Savu e-pastu fiziska persona var piereģistrēt:

  • elektroniski portālā www.zemesgramata.lv, autorizējoties ar banku autorizācijas līdzekļiem, e-parakstu vai eID karti sadaļā “Mani dati”, apakšsadaļā “Pieteikt manu īpašuma uzraudzību”, izvēlnē – “Paziņojumi par iesniegtajiem nostiprinājuma lūgumiem”.

Juridiskām personām:

  • pieprasījums par pakalpojuma pieslēgšanu jāpiesaka uz elektroniskā pasta adresi info@zemesgramata.lv. Pieprasījumā jānorāda juridiskās personas reģistrācijas numurs un e-pasts, uz kuru nosūtāma informācija.

* Pakalpojums "Paziņojums par nostiprinājuma lūguma iesniegšanu" pieejams valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv

Kontaktinformācija

Kurzemes rajona tiesa
Adrese: Jūras iela 12, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: 63 823 672
E-pasts: kurzeme@zemesgramata.lv

Darba laiks
Pirmdiena: 8.30–18.00
Otrdiena: 8.30–17.00
Trešdiena: 8.30–17.00
Ceturtdiena: 8.30–17.00
Piektdiena: 8.30–16.00

  • Atjaunots:
  • 13. jūlijs, 2022