Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Orientēšanās spēles “Liepājas pēdas Latvijā 2023”23. marts, 2023Pašvaldība

  1 no 1

  4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, liepājnieki un pilsētas viesi dienu pavadīja aktīvā gaisotnē, kuplā skaitā piedalījās orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā”, kā arī baudīja svētku koncertu Jāņa Čakstes laukumā.

  Šogad Brīvības svētku orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā” startēja 259 komandas ar 1082 dalībniekiem. 134 kājāmgājēju komandas ar 553 dalībniekiem, 80 riteņbraucēju komandas ar 332 dalībniekiem un 45 autobraucēju komandas ar 197 dalībniekiem. Spēļu atklāšanu, instruktāžu un noslēgumu jau tradicionāli vadīja atraktīvais pasākumu vadītājs Aigars Kārkliņš.

  Veiksmīgi finišējot orientēšanās spēlēs, lielāko punktu skaitu un 1. vietu ieguva komandas “Pastaiga” (kājāmgājēji), “Dzīve ir kustībā” (riteņbraucēji), “Pļavu ielas republika” (autobraucēji), 2. vietu komandas “Digitālie terapeiti” (kājāmgājēji), “Kļava” (riteņbraucēji), “Liepājas superpūcītes” (autobraucēji) un 3. vietu komandas “Krāsu ballīte” (kājāmgājēji), “Toms Vītols” un "Pusaudžu pēda" (riteņbraucēji), “Didža komanda - LDAGS” (autobraucēji).

  Orientēšanās spēļu rezultāti

  Pasākuma programma 4. maijā

  • Plkst. 10.00–11.00 – reģistrācija J. Čakstes laukumā, Liepājā
  • Plkst. 11.00 Orientēšanās spēļu „Liepājas pēdas Latvijā” atklāšana J. Čakstes laukumā:
   • Tehniskā instruktāža visiem spēles dalībniekiem.
   • STARTS visām komandām.
  • Plkst. 15.00–15.30 Komandu ierašanās Spēļu finišā Rožu ielā 6 (pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes ēkas).
  • Ap plkst. 16.30 Spēles uzvarētāju apbalvošana J. Čakstes laukumā (4. maija svētku koncerta
   noslēgumā).

  Svētku koncerts

  4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, pulksten 15 liepājnieki un pilsētas viesi aicināti pulcēties Jāņa Čakstes laukumā. Tur uz svētku skatuves koncertu sniegs rokgrupa “Dzelzs vilks”. Svētku koncerts visiem apmeklētājiem ir bez maksas.

  Svētku koncerts J. Čakstes laukumā noslēgs orientēšanās sacensības “Liepājas pēdas Latvijā”, kas visas dienas garumā pilsētas ielās būs izvilinājušas gan kājāmgājēju, gan velosipēdistu, gan autobraucēju komandas.  Lasīt vairāk.

  Orientēšanās spēles “Liepājas pēdas Latvijā” draugiem, ģimenēm un kolektīviem organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas uzņēmumiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem sadarbības partneriem.