Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Orientēšanās spēlēs "Liepājas pēdas Latvijā 2024"24. aprīlis, 2024Pašvaldība

  Liepājas pēdas Latvijā dalībnieki
  1 no 2
  2 no 2

  Lai aktīvi un erudīti atzīmētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu 4. maijā un veicinātu liepājnieki un pilsētas viesu līdziesaisti un līdzdarbošanos, ikviens interesents aicināts pieteikt savu dalību aizraujošās orientēšanās spēlēs komandām "Liepājas pēdas Latvijā". Spēļu tēma ir jaunatklāj vietējo.

  Orientēšanās spēles ir veidotas kā izzinoša pastaiga vai izbrauciens pa pilsētu un paredzētas draugiem, ģimenēm un kolektīviem, kas vēlas pavadīt laiku aktīvi, vienlaikus uzzinot interesantus faktus par Liepāju un tās nozīmi Latvijas vēsturē un kultūrā. Dalība spēlēs ir laba iespēja stiprināt komandas garu, veicināt fizisko aktivitāti un vienkārši labi pavadīt laiku.

  Komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā savu dalību spēlēs varēja pieteikt līdz 23. aprīlim.

  Veiksmīgai dalībai spēlēs atgādinām, ka orientēšanās karte būs pieejama digitāli, speciālā lietotnē, tādēļ dalībniekiem (komandām) nepieciešama vismaz viena viedierīce (telefons, planšete u.tml.) ar interneta pieslēgumu.

  Orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" kontrolpunktus plānots veidot vietās, kurās pēdējo gadu laikā tapuši jauni objekti vai pakalpojumi, kurās iespējams saturīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī uzzināt jaunus un interesantus faktus par Latviju un Liepāju gan vēsturiskajā, gan mūsdienu kontekstā.

  4. maija programma

  • No plkst. 10.00 līdz 11.00 Jāņa Čakstes laukumā notiks orientēšanās spēļu “Liepājas pēdas Latvijā” dalībnieku reģistrācija, kuras laikā muzicēs grupa “Kopā Reti Esošu Draugu Organizācija”.
  • Plkst. 11.00 spēļu atklāšana, tehniskā instruktāža visiem spēles dalībniekiem un starts visām komandām. 
  • No plkst. 15.00 līdz 15.30 paredzēta komandu ierašanās spēļu finišā Rožu ielā 6, pie Liepājas domes ēkas. 
  • Plkst. 15.00 svētku koncerts.
  • Plkst. 16.30, svētku koncerta noslēgumā, J. Čakstes laukumā notiks spēļu uzvarētāju apbalvošana.

  Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka orientēšanās spēļu un svētku koncerta norises vietā – Jāņa Čakstes laukuma apkārtnē – 3. un 4. maijā gaidāmi satiksmes ierobežojumi.

  Orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā" organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Nodibinājums Liepāja 2027”, Liepājas uzņēmumiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem sadarbības partneriem. Spēles tiek organizētas ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības un Kultūras ministrijas finansējumu.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas Centrālā administrācija
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 67 356 440
  E-pasts: samd@liepaja.lv