Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Orientēšanās spēlēs "Liepājas pēdas Latvijā 2024"19. marts, 2024Pašvaldība

  Liepājas pēdas Latvijā dalībnieki
  1 no 1

  Lai aktīvi un erudīti atzīmētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu 4. maijā un veicinātu liepājnieki un pilsētas viesu līdziesaisti un līdzdarbošanos, ikviens interesents aicināts pieteikt savu dalību aizraujošās orientēšanās spēlēs komandām "Liepājas pēdas Latvijā". Spēļu tēma ir jaunatklāj vietējo.

  Orientēšanās spēles ir veidotas kā izzinoša pastaiga vai izbrauciens pa pilsētu un paredzētas draugiem, ģimenēm un kolektīviem, kas vēlas pavadīt laiku aktīvi, vienlaikus uzzinot interesantus faktus par Liepāju un tās nozīmi Latvijas vēsturē un kultūrā. Dalība spēlēs ir laba iespēja stiprināt komandas garu, veicināt fizisko aktivitāti un vienkārši labi pavadīt laiku.

  Komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā savu dalību spēlēs var pieteikt līdz 23. aprīlim, autorizējoties Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā un aizpildot pieteikuma anketu:

  Veiksmīgai dalībai spēlēs atgādinām, ka orientēšanās karte būs pieejama digitāli, speciālā lietotnē, tādēļ dalībniekiem (komandām) nepieciešama vismaz viena viedierīce (telefons, planšete u.tml.) ar interneta pieslēgumu.

  Orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" kontrolpunktus plānots veidot vietās, kurās pēdējo gadu laikā tapuši jauni objekti vai pakalpojumi, kurās iespējams saturīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī uzzināt jaunus un interesantus faktus par Latviju un Liepāju gan vēsturiskajā, gan mūsdienu kontekstā.

  Komandu reģistrācija un spēļu atklāšana 4. maijā notiks J. Čakstes laukumā, bet spēļu finišs būs Rožu ielā 6 (pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes ēkas). Savukārt pēc finiša visi dalībnieki kopā ar visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem J. Čakstes laukumā būs gaidīti uz svētku koncertu un spēļu apbalvošanu.

  Orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā" organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Nodibinājums Liepāja 2027”, Liepājas uzņēmumiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem sadarbības partneriem. Spēles tiek organizētas ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības un Kultūras ministrijas finansējumu.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas Centrālā administrācija
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 67 356 440
  E-pasts: samd@liepaja.lv