Peldu ielā 5 var saņemt vairāku pašvaldības iestāžu pakalpojumus12. janvāris, 2022Pašvaldība

  ēka kurā var atrodas vairākas pašvaldības iestādes
  1 no 1Ēka Peldu ielā 5

  Ir noslēgusies visu plānoto pašvaldības iestāžu pārcelšanās uz vienoto administratīvo ēku Peldu ielā 5. Turpmāk šeit vienkopus strādās vairākas pašvaldības iestādes, tādējādi iedzīvotājiem atvieglojot un paātrinot pakalpojumu saņemšanu.

  Administratīvajā ēkā Peldu ielā 5 vienkopus atrodas Izglītības pārvalde, Nekustamā īpašuma pārvalde, Būvvalde, Liepājas sabiedriskais transports un biļešu kase, Kapsētu pārvalde, Bāriņtiesa, kā arī Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrs. Šajā ēkā atrodas arī Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība.

  Ēkas pirmajā stāvā izvietots Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrs, kurā var iesniegt iesniegumus, saņemt pašvaldības pakalpojumus, uzzināt nepieciešamo informāciju un veikt pierakstu pie pašvaldības speciālistiem. Foajē izvietotajā pastkastītē var iesniegt nepieciešamos dokumentus jebkurai no minētajām iestādēm.

  Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pakalpojumus klātienē Peldu ielas 5 ēkā var saņemt tikai epidemioloģiski drošajā vidē jeb “zaļajā režīmā” – apmeklētājiem ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

  Apmeklētāji, kuriem nepieciešams saņemt izdrukātu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, Liepājas pašvaldības klientu apkalpošanas centros Rožu ielā 6 un Peldu ielā 5, tiks apkalpoti tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis pierakstam: 63 404 750 vai 63 404 780.

  Ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāji aicināti pašvaldības iestāžu sniegtos pakalpojumus izmantot attālināti.

  Skatīt: pašvaldības darbinieku kontaktinformācija

  Pašvaldības iestāžu darba laiks ir:

  • Pirmdiena plkst. 8.30–18.00,
  • Otrdiena–ceturtdiena plkst. 8.30–17.00,
  • Piektdiena plkst. 8.30–16.00.

  Katru dienu no plkst. 12.00 līdz 13.00 ir pusdienlaiks. Pirmssvētku dienās darba laiks ir saīsināts par vienu stundu.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  E-pasts: samd@liepaja.lv