Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Pirmais “Bruģa bumbas” posms startēs maijā13. maijs, 2022Sports

  Bruģa bumba 5. posms
  1 no 1

  Pēc nedaudz vairāk kā divām nedēļām, 28. maijā, reizē ar Grobiņas pilsētas svētkiem, sāksies 2022. gada Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāts “Bruģa bumba”.

  Šogad lai noskaidrotu uzvarētājus būs nepieciešami kopumā 6 posmi, kuri norisināsies no maija beigām līdz augusta vidum. Šogad sacensības norisināsies sešās dažādās grupās. Zēniem sacensības norisināsies kā ierasts trijās vecuma grupās: U-15, U-18 un U-99. Savukārt, meitenes tiks iedalītas divās grupās: U-13 un U-99. Un protams, kā jau katru gadu, arī šogad būs ļoti iecienītā MIX grupa.

  “Bruģa bumbas” noslēdzošais 6 posms, kas notiks 13. augustā Kristapa Porziņģa laukumā, Daugavas stadiona rezerves laukumā, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas no katras vecuma grupas, līdz ar to sapulcinot kopā pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā tiks izspēlētas vispirms pusfināla spēles un pēc tam fināli, pēc kurām arī tiks noskaidroti 2022. gada “Bruģa bumbas” čempioni visās vecuma grupās.
  Tāpat vēl bez basketbola spēlēm tiks noskaidroti arī individuāli meistarīgākie spēlētāji, kuri cīnīsies par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības centrs „Kurzeme”. Tāpat ir plānoti arī dažādi citi pārsteigumi par kuriem sīkāka informācija tiks publicēta vēlāk.

  Pārsvarā “Bruģa bumbas” posmi notiks darba dienas vakaros, izņemot pirmo “Grobiņas pilsētas” un “Fināla” posmu, kas notiks sestdienās.

  Jāpiemin arī tas, ka šogad 27. jūlija “t/c Kurzeme” posms U99 vīru grupā tiks vērtēts papildus kā Latvijas kausa posms ar iespēju izcīnīt ceļazīmi uz Latvijas Kausa finālu, kur galvenā balva būs biļete uz Pasaules tūres posmu.

  Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1–1,5 stundas pirms tā sākuma. Dalības maksa no komandas būs 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

  Grupas

  • U15 zēni (2007.gadā dzimušie un jaunāki zēni)
  • U18 zēni (2004.gadā dzimušie un jaunāki zēni)
  • U99 zēni (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
  • U13 meitenes (2009.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
  • U99 meitenes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
  • MIX (komandā spēlē vismaz viena meitene)

  Kalendārs

  • 1. posms 28.maijs 11:00 Grobiņas pilsētas posms
  • 2. posms 15.jūnijs 18:30 Street Burgers posms
  • 3. posms 29.jūnijs 18:30 LOC posms
  • 4. posms 13.jūlijs 18:30 SPB Sporta Bode posms
  • 5. posms 27.jūlijs 18:30 t/c Kurzeme posms
  • 6. posms 13.augusts 12:00 Fināla posms KP laukumā

  “Bruģa bumbas” čempionātu organizē Liepājas Amatieru sporta spēļu aģentūra ar Liepājas pilsētas atbalstu. Kopumā vērtīgas balvas visiem laureātiem būs sarūpējuši “Porzingis Family Foundation”, SIA “Sporta Bode”, “Street Burgers”, Sportland, tirdzniecības centrs “Kurzeme”, Liepājas Olimpiskais centrs un ADS Baltics. Pirmais posms Grobiņā tiek organizēts sadarbībā ar Dienvidkurzemes novada pašvaldības Sporta pārvaldi.

  Informāciju sagatavoja

  Dāvis Plūme
  Tālrunis: 29 326 239
  E-pasts: davis_plume@inbox.lv