Pirmsskolas izglītības iestādēs īsteno projektu "Drošiem vecākiem, laimīgi bērni"19. novembris, 2020Izglītība

  Jau otro gadu, šogad kopš 8. oktobra, ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējuma projektu atbalstu nevalstiskajām organizācijām biedrības „Radošās psiholoģijas centrs Ģimenei” speciālistes – psiholoģes Anželika Kāle un Sarmīte Štāle – realizē projektu, kurš paredzēts pirmskolas vecuma bērnu vecākiem un pedagogiem.

  Projekta mērķis: stiprināt agrīna pirmsskolas vecuma bērnu vecāku kompetences, veicināt vecāku un pirmsskolas pedagogu alianses veidošanu, lai preventīvi novērstu iespējamās attīstības un uzvedības problēmas pirmsskolas izglītības iestādē.

  Šogad projekts tiek realizēts trīs Liepājas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs – „Kriksītis”, „Rūķītis” un „Liepiņa”. Ar programmas starpniecību biedrība dod iespēju pedagogiem un vecākiem uzsākt dialogu, lai izvirzītu kopīgas prasības bērnu audzināšanā un veicinātu pieaugušo savstarpējo uzticēšanos. Programma pedagogiem un vecākiem būs pieejama arī pēc projekta realizēšanas beigām, kā arī citām pirmsskolas izglītības iestādēm, kuras izteiks vēlēšanos, šo programmu apgūt.

  Lai realizētu šo programmu, biedrība organizē aktivitātes gan savās telpās Liepājā, Brīvības ielā 9, gan arī saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības radušajiem ierobežojumiem attālināti, ZOOM platformā. Tās ir izglītojošas un praktiskas nodarbības vecākiem, izglītojoši semināri pedagogiem, atbalsta grupas nodarbības pirmsskolas pedagogiem un kopīgi praktiski semināri vecākiem un pedagogiem.

  Informāciju sagatavoja

  Ineta Jaunskalže
  Sociālā pedagoģe
  Tālrunis: 26 011 395