Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Pludmales “bufetē” notiks Emīla Dreiblata koncerts19. aprīlis, 2024Kultūra

  Bārs Red Sun Buffet
  1 no 1

  Pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" ir kļuvusi par iemīļotu atpūtas un ēdienreižu galamērķi ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī Liepājas viesiem. Tāpēc jau tradicionāli, arī šajā nedēļas nogalē kafejnīca piedāvā izklaides programmu, kas padara apmeklētāju atpūtu vēl aizraujošāku.

  Piektdien, 19. aprīlī pulksten 19 "Red Sun Buffet" rīko tematisko vīna vakaru, kas guvis atzinību pludmales kafejnīcas apmeklētāju vidū, sagaidot saulrietu.

  Savukārt sestdien, 20. aprīlī kafejnīcā uzstāsies mākslinieks Emīls Dreiblats. Ilggadējais grupas “Willow Farm” līderis Emīls pa retam mēdz uzstāties arī solo, izpildot dažādas citu, sev mīļu mākslinieku dziesmas. Un šeit muzikālās domas lidojuma plašums ir iespaidīgs – no “The Beatles” līdz “Radiohead”, no Boba Dilana līdz “Travis” un “Coldplay”. Nedaudz intīmi, taču ļoti sirsnīgi un patiesi - kā jau pieklājas dziesminiekam, kura vienīgie instrumenti ir ģitāra un balss.

  Ieeja pasākumos ir bezmaksas.

  Apmeklētāji tiek gaidīti katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus.

  Brokastu bufete darbojas no 10.00 līdz 12.00 gan sestdien, gan svētdien. Tātad, ja vēlaties baudīt lielisku atmosfēru, garšīgu ēdienu un aizraujošas izklaides nedēļas nogalē, nāciet uz pludmales kafejnīcu "Red Sun Buffet" un izbaudiet visu, ko tā var piedāvāt!

  Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook un Instagram