Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pozitīvo sajūtu telpa

Pozitīvo sajūtu telpa ir īpaša vide, kurā bērniem individuāli vai kopā ar ģimeni sajust plašu sajūtu spektru ar redzi, dzirdi, tausti un smaržu.

Pozitīvo sajūtu telpas apmeklējuma laikā, izmantojot dažādus gaismas objektus, ūdens gultu, bumbu vannu, interaktīvo grīdu un citu speciālo aprīkojumu, ir iespēja attīstīt un nostiprināt pozitīvas emocijas un sajūtas, vienlaikus rodot mieru no ikdienas steigas, atverot sevi pozitīvai komunikācijai, uzlabojot savstarpējo komunikāciju, attīstot un pilnveidojot dažādas maņas.

Adrese: Ezera iela 53/55, Liepāja

Nodarbības ilgums un maksa

Viena nodarbība ilgst vienu stundu.

Nodarbības maksa ir 7,24 eiro. Par pakalpojumu iespējams samaksāt tikai skaidrā naudā.  “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem pakalpojumam ir 30% atlaide.

Pieteikšanās apmeklējumam

Nodarbības notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Apmeklējumu var pieteikt zvanot: 25 488 544 vai rakstot: rita.reiha@liepaja.edu.lv.

Pieraksta laikā, pirms Pozitīvo sajūtu telpas apmeklējuma, apmeklētājus 1. stāvā sagaidīs speciālists vai koordinators. Jāņem vērā, ka Pozitīvo sajūtu telpu var apmeklēt tīros un ērtos maiņas apavos, bahilās vai zeķēs.

Kontaktinformācija

Rita Reiha
Administratore
Mobilais tālrunis: 25 488 544
E-pasts: rita.reiha@liepaja.edu.lv
E-pasts: sajutu.telpa@liepaja.edu.lv

  • Atjaunots:
  • 15. novembris, 2022