Pozitīvo sajūtu telpa

Adrese: Dunikas iela 9/11, Liepājas Kompleksās sporta skolas peldbaseina telpās, 3. stāvā

Pozitīvo sajūtu telpa ir īpaša vide, kurā bērniem individuāli vai kopā ar ģimeni sajust plašu sajūtu spektru ar redzi, dzirdi, tausti un smaržu.

Pozitīvo sajūtu telpas apmeklējuma laikā, izmantojot dažādus gaismas objektus, ūdens gultu, bumbu vannu, interaktīvo grīdu un citu speciālo aprīkojumu, ir iespēja attīstīt un nostiprināt pozitīvas emocijas un sajūtas, vienlaikus rodot mieru no ikdienas steigas, atverot sevi pozitīvai komunikācijai, uzlabojot savstarpējo komunikāciju, attīstot un pilnveidojot dažādas maņas.

Nodarbības ilgums un maksa

Viena nodarbība ilgst vienu stundu.

Nodarbības maksa ir 7,24 eiro. Par pakalpojumu iespējams samaksāt tikai skaidrā naudā.  “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem pakalpojumam ir 30% atlaide.

Pieteikšanās apmeklējumam

Pozitīvo sajūtu telpas apmeklējums tiek organizēts pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikšanās jāveic nedēļu iepriekš, zvanot pa tālruni: 25 488 544 vai rakstot uz e-pastu: sajutu.telpa@liepaja.edu.lv.

Pieraksta laikā, pirms Pozitīvo sajūtu telpas apmeklējuma, apmeklētājus 1. stāvā sagaidīs speciālists vai koordinators. Jāņem vērā, ka Pozitīvo sajūtu telpu var apmeklēt tīros un ērtos maiņas apavos, bahilās vai zeķēs.

Kontaktinformācija

Rita Reiha
Sajūtu telpas koordinatore
Tālrunis: 25 488 544 
E-pasts: sajutu.telpa@liepaja.edu.lv