Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Projekts „Be the Future” iedrošinās meitenes kļūt par nākotnes līderēm7. oktobris, 2020Izglītība

  Meitene zilā kreklā sēž pie datora
  1 no 1

  Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā līdz 2022. gadam tiek īstenots Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekts „Be the Future” ar mērķi iedrošināt jaunietes pārbaudīt savas biznesa idejas dzīvē un veidot izpratni par uzņēmējdarbību kā iespējamu karjeras virzienu.

  Līdz šī gada 16. oktobrim meitenes vecumā no 15-18 gadiem aicinātas pieteikties projekta pirmajam sešu mēnešu ciklam, kas sāksies novembrī.

  „21. gadsimtā vīrieši aizvien ir aktīvāki uzņēmumu dibinātāji kā sievietes un biežāk ieņem vadītāju krēslus. Projektā vēlamies šo paradigmu iekustināt un motivēt jaunietes uzņēmējdarbību redzēt kā vienu no potenciālajām nākotnes karjeras iespējām, nebaidoties veidot arī starptautiskas sadarbības formas,” stāsta projekta „Be the Future” koordinatore Latvijā Anete Grundberga.

  Projekta dalībnieces darbosies komandās 6 mēnešus. Katru komandu pārstāvēs četras jaunietes no vismaz divām partnervalstīm. Meitenes, kuras ir ieinteresētas līderībā un uzņēmējdarbībā, aicinātas pieteikties, aizpildot reģistrēšanās anketu

  „Projekta dalībnieces sešu mēnešu ciklā varēs ne tikai soli pa solim uzzināt, kā uzsākt uzņēmējdarbību un virzīt produktu tirgū no dažādu jomu praktizējošām uzņēmējām un līderēm, bet arī iepazīties ar līdzīgi domājošajiem, uzlabot savas angļu valodas zināšanas un strādāt pie biznesa idejas attīstības. Katra komanda pati noteiks laiku, kuru ieguldīt idejas attīstībā, tāpēc dalība projektā netraucēs ne mācībām, ne ikdienas hobijiem un atpūtai. Turklāt dalībniecēm nav obligāti jānāk ar savu biznesa ideju. Esam pārliecināti, ka, iepazīstoties ar komandas biedriem, ideja atnāks pati,” viņa turpina.

  No 13.–15. novembrim 25 dalībnieces no Latvijas tiksies Liepājā (Green Tech HUB telpās, Vecā Ostmala 24). Vienlaikus 25 dalībnieces no Zviedrijas un 25 dalībnieces no Igaunijas pulcēsies citās lokācijās katrā no partnervalstīm. Pirmā cikla noslēguma pasākums plānots 2021. gada aprīli, kad tiks noskaidrota uzvarētājkomanda, kas balvā saņems iespēju doties braucienā uz Berlīni un satikt uzņēmējus, kas savus jaunuzņēmumus izveidojuši tur. Dalība projektā „Be the Future” visām dalībniecēm ir bez maksas.

  Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē projekta laikā klātienē organizētajos pasākumos tiks stingri ievērota fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi, kā arī organizatori ir gatavi projekta „BE the Future” norisi nepieciešamības gadījumā organizēt arī attālināti.

  Projektu „Be the Future” īsteno Zviedrijas Ekonomikas asociācija „Emax” Zviedrijā, Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris Latvijā un Tartu Radošo industriju centrs Igaunijā. Papildu informācija pieejama: bethefuture.global.

  Dalība pasākumā bezmaksas!

  Informāciju sagatavoja

  Daira Bērtule
  Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klastera
  Sabiedrisko attiecību vadītāja
  Tālrunis: 22 073 792
  E-pasts: daira@kbi.lv