Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Red Sun Buffet aicina apmeklētājus uz vasaras koncertu sēriju24. maijs, 2024Kultūra

  Pludmales kafejnīca Liepājā
  1 no 1

  Šajā nedēļas nogalē "Red Sun Buffet" kafejnīca Liepājas pludmalē piedāvā ne tikai gardu ēdienu un saulainu atmosfēru, bet arī ikvakara koncertus, ko pavadīt vakarējot kopā. Kā jau ierasts, katru vakaru kafejnīcā būs dažādi mūzikas izpildītāji, lai vakara noskaņu padarītu īpašu!

  Piektdien, 24. maijā pulksten 20 “Red Sun Buffet” uzstāsies Edijs Šnipke - mākslinieks ar vairāk nekā 30 gadu skatuves pieredzi, kas spēlējis kopā ar tādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem, kā Fēlikss Ķiģelis, grupa "Līvi", Ivo Fomins, kā arī sadarbojies ar daudziem citiem mūziķiem. Edijs izklaidē publiku visdažādākajos pasākumos un izklaides vietās. Starp izpildītajām dziesmām visbiežāk dzirdamas pasaulē populāras roka un popa dziesmas angļu valodā.

  Sestdien, 25. maijā pulksten 20 kafejnīcā uzstāsies mākslinieks Emīls Dreiblats. Mūziķis ir ilggadējs grupas “Willow Farm” dalībnieks, taču pa retam mēdz uzstāties arī solo, izpildot dažādas sev mīļu mākslinieku dziesmas skaistā ģitāras un balss pavadījumā.

  Svētdien, 26. maijā nedēļas kafejnīcā viesosies talantīgais Gruzijas country mūzikas izpildītājs Šota Adamašvili, kura autentiskā amerikāņu country mūzikas izpildīšanas maniere jau pārsteigusi daudzus. Šota Adamašvili koncertā izpildīs gan paša sacerētas, gan labi pazīstamas populārās mūzikas dziesmas country stilā.

  Brokastu bufete darbojas no 10.00 līdz 12.00.

  Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos Facebook un Instagram