Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Sākusies pieteikšanās orientēšanās spēlēm “Liepājas pēdas Latvijā”13. aprīlis, 2022Pašvaldība

  1 no 1Brīvības svētku svinības Liepājā.

  Lai valsts svētku dienu 4. maijā pavadītu pozitīvā un aktīvā gaisotnē, kā arī uzzinātu interesantus faktus par Latviju un Liepāju, ikviens interesents aicināts pieteikties orientēšanās spēlēm “Liepājas pēdas Latvijā”. Pieteikties spēlēm var līdz 26. aprīlim.

  Komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā spēlēm var pieteikties, autorizējoties Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā un aizpildot pieteikuma anketu.

  Pēc komandas pieteikuma veiksmīgas reģistrācijas, uz e-pastu tiks nosūtīts apliecinājums par komandas reģistrāciju spēlēm.

  Modernizējot spēļu norisi, šogad orientēšanās karte būs pieejama digitāli, speciālā lietotnē, tādēļ, lai varētu veiksmīgi piedalīties spēlēs, dalībniekiem (komandām) nepieciešama vismaz viena viedierīce (telefons, planšete utml.) ar interneta pieslēgumu, kā arī laika apstākļiem atbilstošs apģērbs.

  Komandas savu noformējumu šogad tiek aicinātas veidot atbilstoši valsts svētkiem ar devīzi: sarkans-balts-sarkans.

  Tradicionāli dalībnieki spēlēs varēs startēt gan kā kājāmgājēji, gan braukt ar velosipēdiem vai automašīnām. Dalībnieku reģistrācija 4. maijā J. Čakstes laukumā sāksies no plkst. 10.00, spēļu atklāšana paredzēta plkst. 11.00. Spēļu finišs būs pie pilsētas domes, Rožu ielā 6.

  Skatīt: spēļu nolikumi.

  Jau informēts, ka 4. maija pēcpusdienā, no plkst. 15.00 J. Čakstes laukumā sāksies arī svētku koncerts, kurā uzstāsies Liepājā un Latvijā pazīstami mūziķi – Zigfrīds Muktupāvels, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Tabita Balode, Jānis Ivuškāns un citi.

  Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties pa tālruni: 63 404 794 vai rakstot: pasts@liepaja.lv.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv