Skolēnu nometnes

Skolas brīvlaikā bērniem un jauniešiem ar pašvaldības finansiālu atbalstu tiek organizētas atpūtas nometnes, kas ilgst vismaz nedēļu.

Informācija par 2020. gada vasaras nometnēm būs pieejama no 10. jūnija. Lasīt vairāk.

Atbilstoši katra interesēm un iespējām tiek organizētas dažāda veida nometnes – izzinošas, radošas, sportiskas, kā arī aktīvu un veselīgu dzīvesveidu rosinošas.

Liepājas Izglītības pārvalde ik gadu izsludina bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, lai veicinātu un atbalstītu iniciatīvu nometņu rīkošanā.

Informācija nometņu organizētājiem 

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde aicina iesniegt pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai konkursā par bērnu un jauniešu nometņu organizēšanu 2020. gada vasaras un rudens brīvlaikos.

Projektu iesniegumi tiks pieņemti no 2020. gada 10. februāra līdz 2. martam Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes 15. kabinetā, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Tālrunis informācijai: 63 489 143.

Skatīt: Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas

*** Pakalpojuma "Informācijas sniegšana par bērnu un jauniešu nometnēm" apraksts pieejams valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv

  • Atjaunots:
  • 2. jūnijs, 2020